Miss ČR 2009 Anetu Vignerovou (29) a topmodelku a herečku Simonu Krainovou (44) pojí zřejmě velmi silné přátelství, jelikož když jsou spolu, zapomínají na všechno kolem sebe. Užívají si vzájemnou společnost a neostýchají se pořádně vyvádět.

Svědčí o tom nejen jejich vášnivý polibek z letošního března, ale i nedávný Simonin příspěvek na sociální síti. Na záběrech z krátkého videa blondýnka spolu s tmavovlasou Vignerovou během jízdy v autě juchají do rytmu letního hitu Despacito. „Ty jsi magnet a já kov,“ napsala Krainová na Instagramu a narážela tak na text songu portorikánského zpěváka Luise Fonsiho a rapera Daddyho Yankeeho. 

V té je také opakován motiv dýchání na krk, což obě rodačky z Havířova na videu názorně předvádí. Kromě toho se vlní na sedačce a různě se šklebí. Aneta v jedné chvíli laškovně vyplázne jazyk a Krainová se k ní hned přiblíží a mlaskne svůdně rty. Skoro to vypadá, jako by se schylovalo k francouzským polibkům.

V komentářích u příspěvku se proto dokonce objevují i narážky na lechtivé filmy. Také zde mnozí spekulují o tom, zda byly modelky pod vlivem alkoholu a jestli je vůbec vhodné takové video zveřejňovat. „Jsme opilé štěstím,“ vyvracela Simona dohady o opilosti a kritiku dál neřešila. Ostatně se neměla z čeho zpovídat, protože auto neřídila ani jedna z žen.

Zdá se, že ani její manžel Karel Vágner ml. kvůli žhavým momentům s misskou nežárlil. Manželčino řádění totiž na Instagramu viděl a „lajkoval ho“. Březnovou líbačku Krainové a Vignerové v Tatrách pak dokonce sám natáčel!

VIDEO: Simona Krainová o své poslední módní přehlídce

Video
délka: 01:25

Simona Krainová – o její poslední módní přehlídce Markéta Reinischová

Fotogalerie
41 fotografií