„Zahrajeme naše největší hity. Navíc tam bude písnička od Wanastových vjecí Tak mi to teda nandej,“ prozradil Blesku Michal Dvořák (51) z Lucie a organizátor festivalu, na kterém skupina večer na fotbalovém stadionu vystoupí. „Určitě vystoupí i kytarový virtuos Michal Pavlíček. Zahraje si s námi Ameriku a zároveň bude předávat in memoriam cenu kytaristovi Radimu Hladíkovi, který zemřel tenhle rok a byl to náš velice dobrý kamarád. Nahrál nám spoustu věcí,“ svěřil Dvořák s tím, že po celou dobu koncertu poběží na obrazovkách nad pódiem klipy a filmy, kde se objevily písně Lucie.

Vstupenky v ceně 790 Kč ještě v předprodejích jsou, přímo na místě se ale budou prodávat už o 200 Kč dráž. „Otevřeny budou čtyři pokladny. A protože je to na fotbalovém stadionu, tak se tam těch lidí vejde do deseti tisíc,“ dodal.

Zábava až do neděle

Koncert Lucie není jediné lákadlo. „Už od dvanácti běží v parku zábavný doprovodný program pro děti i dospělé, a to zdarma. Fakt to stojí za to! Byla by škoda, kdyby šli lidi jenom na Lucii,“ řekl Dvořák s tím, že program v Poděbradech je až do nedělní půlnoci, kdy festival vyvrcholí koncertem HBO: Hra o trůny, na němž symfonický orchestr PSE představí nejslavnější seriálové melodie (mj. Sex ve městě, True Blood, Sedmilhářky atd.).

VIDEO: Lucie vydá novou desku a pojede turné: Zjistili jsme, že se pořád sneseme!

Video
délka: 01:45.83
Video se připravuje ...

Lucie vydá novou desku a pojede turné: Zjistili jsme, že se pořád sneseme! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
21 fotografií