Je to trochu zvláštní, v pouhých 54 letech a už několikanásobnou prababičkou! Heidi Janků si z toho ale hlavu nedělá. Vlastní děti nikdy neměla, a tak se obklopuje alespoň těmi vyvdanými. A že jich je! Její zesnulý manžel Ivo Pavlík po sobě zanechal dvě děti, tři vnoučata, tři pravnoučata a čtvrté na cestě...

Díky starší dceři Yvonne (58), kterou měl Pavlík z prvního manželství, získal dvě dnes již dospělá vnoučata Jakuba a Lucii. A právě Lucie je nyní v jiném stavu. „Ano, je to pravda, Lucka čeká miminko. Bohužel už se ho Ivo nedočká...“ potvrdila nešťastná vdova Heidi Janků pro deník Aha!. 

Video
délka: 01:52.28

Poslední rozhovor Heidi Janků před smrtí manžela Ivo Pavlíka (†84): Nechutenství a smutné pohledy... David Turek, Jan Jedlička

Nového člena klanu tak od pradědy, který by ho jistě velmi miloval, dělil jen krátký čas. Smutek v rodině však alespoň brzy vystřídá radost a truchlící pozůstalí se mohou věnovat mnohem příjemnějším starostem. Malého už se nemůže dočkat celá rodina - včetně Pavlíkova mladšího syna Adama (43) a jeho dcery Johanky (14), která u Iva a Heidi letos strávila skoro celé léto. 

Samotná novopečená vdova však žádné děti nemá. Po sňatku s Pavlíkem dokonce otěhotněla, kvůli kariéře však podstoupila interrupci. Nyní si užívá početnou partu dětí, které vyvdala.

„Jsem taková zvláštní prababička. Přeskočila jsem jedno stadium a ty děti jsem si vyvdala. Ale jsou báječné,“ řekla před časem Heidi Janků, která má díky Pavlíkovi kolem sebe opravdu velkou rodinu i navzdory vlastní bezdětnosti. Radost jí nyní ve smutných chvílích dělá také drobotina jejího bratra - sedmiletá Elinka a dvouletý Vilík.

Fotogalerie: Pohřeb manžela Heidi Janků Ivo Pavlíka (†84)
129 fotografií

VIDEO: Na pohřbu muzikanta Pavlíka se odehrálo pořádné drama! Záhadná žena tvrdě obvinila Heidi. Měla se zaplést do případu týraného dítěte!

Video
délka: 06:38.08

Skandál na pohřbu Ivo Pavlíka (+84): Záhadná žena tvrdí: Heidi zhoršovala manželův stav! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
70 fotografií