Dvojice se nepotkává jen doma, ale i na divadelních prknech, oba totiž letos o prázdninách hrají v muzikálu Mamma Mia!. Zatímco Adéla zde ztvárňuje miliardářku Tanyu, Langmajer se v roli Sama dvoří Donně v podání Daniely Šinkorové (44), Heleny Vondráčkové (70), Leony Machálkové (50) či Aleny Antalové (45). Gondíková tak dokonce musí sledovat, jak její partner na jevišti žádá o ruku jinou ženu.

Ona sama si z toho ale dělá spíše legraci a ve skutečnosti po manželství ani trochu neprahne. „Jednu svatbu jsem už zažila a každá holka chce být jednou za princeznu, to jsem si už splnila, takže do toho podruhé už nepůjdu,“ vysvětlovala deníku Aha! Gondíková. Před lety řekla ANO Ondřeji Brouskovi (36), s nímž má dceru Nelu (13). Muzikant a skladatel ji ale opustil kvůli dceři prvního československého kosmonauta Vladimíra Remka (68), herečce a dabérce Anně (36), s níž se v roce 2011 oženil.

Možná právě kvůli špatné zkušenosti už se herečka znovu do chomoutu nežene. Navíc má za to, že k tomu, aby vztah fungoval, není oddací list zapotřebí.

VIDEO: Adéla Gondíková prozradila, jak to chodí u nich doma s Langmajerem

Video
Video se připravuje ...

Vyprsená Adéla Gondíková: Jak to chodí u nich doma s Langmajerem? Blesk TV

„Manželství má pro mne jediný smysl, a to, že vám na stáří v nemocnici řeknou, jak je na tom ten druhý. To je jediné, k čemu to je, jinak vám to neřeknou. Mně to ale řeknou, protože vědí, jak to s námi je,“ vysvětlovala Adéla a naznačila tak, že s Langmajerem plánují společně zestárnout.

Ačkoliv veselka na pořadu dne není, mají před sebou partneři ještě dost společných plánů. „Na konci prázdnin nás čeká s Jirkou ještě krátká dovolená a pak hned naskočíme do dalšího projektu muzikálu Ať žijí duchové,“ svěřila se deníku Aha! účastnice třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas.

VŠE O CHYTANÉ DALŠÍ ŘADĚ TVÁŘE ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
44 fotografií