Za všechno může rakovina prsu, kterou onemocněla začátkem roku 2015. Během léčby se z pragmatické ženy stal extrémně duchovně založený člověk. „Začala jsem se ponořovat do sebe. Aby se to všechno vyčistilo, muselo dojít k tomu, že všechno muselo být prožito a odevzdáno. Takže tam byla i žárlivost, která se objevila v neuvěřitelné síle,“ přiznala Pohlreichova manželka v rozhovoru s herečkou Gabrielou Filippi (46) v jejím Léčivém divadle.

Zdeňka trpěla jako zvíře. „Zdeněček jel třeba cvičit a ta moje představivost mě začala úplně sžírat. Naučila jsem se to ale ovládat,“ přiznala před obávaným televizním šéfkuchařem jeho žena. „Teď jsem ve fázi, že kdyby Zdeněček přišel s tím, že má nějakou ženu, tak by mi to ani nevadilo,“ šokovala nejen diváky, ale hlavně manžela.

„To je super! Takže sis uvědomila, že ti na mně vlastně nezáleží! To jsi mohla říct jednodušeji…“ reagoval podrážděně Pohlreich. „Takže na mě prostě nežárlíš. Tak já tady taky nemusím být!“ vytočil se jako v kuchyni nad nenáviděným kečupem.

„Zdenička mi uniká trochu do světa duchovna. Já to vidím úplně jinak – mám občas obavu, aby ti úplně nehráblo!“ řekl své ženě před diváky do očí. „Nemyslete si, že je to nějaká sranda, mít doma duchovní bytost! Někdy je to jako šichta,“ postěžoval si šéf a naznačil, co se děje u nich doma za zavřenými dveřmi.

Rozhovor: Jak to, že Zdeňka neztratila šmrnc ani v nejhorších chvílích? Nejdůležitější je nastavení mysli!

Video
délka: 02:51.56

Zdeňka Pohlreichová: Cítím se dobře a podle toho i vypadám. Adam Balažovič

VIDEO: Manželka slavného kuchaře prošla operací prsu.

Video
délka: 02:48.87

Manželka Pohlreicha: Ve středu ji čeká amputace prsů! DAVID TUREK, JAROSLAV BOUDA

Fotogalerie
56 fotografií