Muzikant se zapřísahá, že za svou přítelkyni neutrácí manželčiny peníze, že nanejvýš platí společné dovolené. Říká, že jeho malířka není finančně vůbec náročná.

Na otázku – a to nechce ani brilianty? – ve středečním Blesku odpovídá: „Ne. Když někam jedeme, a z toho mám naopak radost, má Lucie vždycky připravený program, co kde je možné vidět. Výstavy a jiné zajímavosti. Nějaká šperkařství Lucii opravdu nezajímají...“ My ale máme fotografie, které svědčí přinejmenším o tom, že krásným šperkem nepohrdne!

Krásný set s rubíny a brilianty muzikant chytře rozdělil a podělil manželku i milenku. První nosí prsten, druhé se pak na krku houpe řetízek s přívěskem ve tvaru srdíčka. „Prsten je od naší známé starožitnice. Má nádherné věci. Ten kámen se dá dokonce vyměňovat,“ prozradila Dagmar Patrasová (61) Blesku, odkud má svůj luxusní šperk. Jeho hodnotu nezná, ale jistě půjde o desítky tisíc korun.

„Mám ho od manžela, věnoval mi ho k loňským šedesátinám,“ říká Dáda. Je nanejvýš pravděpodobné, že od stejné šperkařky pochází i náhrdelník Lucie Gelemové. Konečně – Slováček je znám tím, že sází na osvědčená místa a firmy. Pokud vše pořídil v setu, zbývat mu mohou ještě náušnice. Ale ty si možná »lišák« Felix šetří pro další případný objev...

Vše o Dádě Patrasové naleznete: ZDE!!!

Patrasová: Pojedu za Italem, má tam dole 18! Felix mi už pije krev!

Video
délka: 01:58
1080p 720p 480p 360p 240p

Patrasová: Pojedu za Italem, má tam dole 18! Felix mi už pije krev! Petr Soukup,David Turek, Markéta Reinischová

Fotogalerie
23 fotografií