Herečka sice před lety hrála v seriálu Bazén, sama ale zřejmě dovolenou tráví jinak než poleháváním u vody. Své sexy tělo tak vyvezla na Jadran, a dokonce si troufla i na cestu na lodi.

Ukázalo se, že má všechno dobře naplánované, protože na prázdniny vzala i své dvě děti, Vašíka (10) a Aličku (7). Ty se ale snadno zabavily u ráhnoví, a tak si Bendová mohla v klidu užívat v náručí zajíčka Michala Topola (31).

„Tohle jsou prázdniny,“ pochvalovala si Alice spokojeně na sociální síti, kde zveřejnila i fotku, na níž na palubě relaxuje nahoře bez a navíc v objetí přítele, který je pro jistotu také bez plavek. Asi ji v tom svlékání nechtěl nechat samotnou. „Naháči,“ připsala ke snímku Bendová.

VIDEO: Alice prozradila, jaké „maminkovské“ fígle fungují na její děti...

Video
Video se připravuje ...

Alice Bendová: Na moje děti platí svíčková! Radka Wallerová/Supermámy

Sexy moderátorka není jediná, kdo přes léto odhodil zábrany i svršky. Hrudník ukázal totiž i Martin Trnavský (47), i když dokumentaci jeho opálení ocení spíše dámy. Herec, kterého jsme dříve mohli vídat v Ordinaci v růžové zahradě 2 coby Honzu Hakena, velmi miluje plachtění. Minulý týden se tak plavil kolem chorvatských břehů, nyní pro změnu pluje u řeckých ostrovů. Společnost mu dělá partnerka Bára Munzarová (45) a její dcera Anička (15).

 

Fotogalerie
35 fotografií