Vladimír Drha byl jednou z nejvýraznějších osobností české filmové a televizní tvorby, dokonce byl i dvorním režisérem Jany Brejchové. Drha žil už delší dobu v registrovaném partnerství s hercem Filipem Rajmontem (39), který se proslavil díky nekonečnému seriálu Ulice. A právě on informoval o smrti Vladimíra na sociální síti.

Dnes byla poslední možnost se se slavným režisérem přijít do Krematoria Strašnice rozloučit. Na místo dorazila řada známých tváří, například Dana Morávková, Martha Issová, Alice Bendová, Hana Holišová a další. Na pohřbu zazpíval a zahrál na kytaru Tomáš Klus, zazněly písně Chybíš mi a Malčik. Celkově ale mnoho lidí nepřišlo, obřadní síň nebyla zaplněna.

Všichni přítomní byli z odchodu Vladimíra Drhy pořádně zdrceni a zvláště na Filipu Rajmontovi byl znát obrovský smutek. Venku před obřadní síní se objímal s Tomášem Klusem, který se ho snažil utěšit.

Smuteční hosté přinesli mnoho věnců, na které nechali napsat dojemné vzkazy. „Těším se na tebe, Nela“ bylo na jednom z nich a z těchto slov doslova mrazilo. „Děkuji ti za všechno,“ stálo na dalším. „Sbohem, Filip,“ objevilo se také. Jak je vidět, režisér bude všem velmi chybět.

VIDEO: Režisér František Filip: Na pohřbu kamarádky prozradil dávné tajemství!

Video
délka: 00:58

Režisér František Filip: Na pohřbu kamarádky prozradil dávné tajemství! Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
43 fotografií