Už jen znalci si vzpomenou, že televize Prima začala svůj nejúspěšnější seriál současnosti natáčet pod názvem Opilý kuře. Protože jim ale ten titul nějaký podnikavec »ukradl«, zaregistroval si jej a chtěl peníze, vysílá se Ohnivý kuře.

Jeho hvězdám je to ale zjevně líto, a tak řádí jako utržené ze řetězu aspoň v soukromí! Stačí se podívat na fotografie z pánské jízdy Jana Dolanského, Zdeňka Mahdala a kreativního producenta seriálu Ivana Vodochodského.

Žádná nudná »opékačka« na pláži a dětský koutek s bazénkem. Jan Dolanský ukázal, že je v něm pořád kousek bohéma. Vyrazil totiž s osmi kamarády na loď do Bulharska, a jen co odrazili od břehu, začali pít jako praví námořníci.

Ukaž pí*u!

Takže jsme těch 150 lahví s proseccem propašovali,“ pochvaloval si Dolanského kamarád Libor na Facebooku. Na většině fotek jsou v řádně podroušeném stavu a je víc než jisté, že romantické západy slunce mají značně zamlžené...

Na sociální síti se také »pochlubili« videem, na kterém jednohlasem zpívají jako ti nejsprostší piráti: „Kdo je nejkrásnější? Ukaž pí*u!“ Tak to vypadá, když jim ženy povolí uzdu...

Lenka Vlasáková oslavila narozeniny! Víme, co dostala od Dolanského!

Video
délka: 01:19.74
Video se připravuje ...

Lenka Vlasáková oslavila narozeniny! Víme, co dostala od Dolanského! Blesk TV

Fotogalerie
15 fotografií