Mahulena letos v březnu oslavila 50. Ale že by z toho měla problém, jako většina žen v jejím věku, se říct nedá. "Nikdy jsem se necítila líp než teď. Oslavu jsem měla týden před narozeninami. Byl to neplánovaný mejdan s kamarády a bylo to neskutečný. Takže v den narozenin nebyl důvod něco pořádat. Jediné, co se v mém životě v poslední době změnilo, je, že místo obrážení mejdanů jsem na zahradě a rejpu se v záhonech. Pěstuju si všechno možné, a když mi něco vyroste, mám z toho radost jak malé dítě," svěřila se Blesk.cz Bočanová.

Při pohledu na její obličej se nechce věřit, že si nepomáhá botoxem. "Nikdy jsem si do obličeje nic nenechala píchnout. Občas jdu na kosmetiku a takové vyžehlení, ale botox ani kyselinu fakt nemám. Určitě to jsou geny, moje maminka v padesáti neměla ani jednu vrásku, a možná i tím, že hodně spím. Denně spím dvanáct hodin," tvrdí herečka.

Mahulena se po dlouhé době objevila na party v centru Prahy. Přímo z kina, kde byla s dcerou Márinkou, dorazila na zahájení letní sezony podniku Woodhouse. "Byly jsme s Máňou na komedii Špunti na vodě a bylo to fakt vtipný. Dáme si tady něco k pití a jedeme domů, Máňa musí zítra do školy," říká Bočanová, která natáčí nový seriál a hraje v divadelním spolku Háta.

VIDEO: Mahulena Bočanová: O vztahu s mladým tanečníkem a třetí svatbě!

Video
délka: 07:08.48

Mahulena Bočanová: O vztahu s mladým tanečníkem a třetí svatbě! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
14 fotografií