Slavní se jako vždy na akci Mezi ploty dost rozdováděli. Zda to bylo tím prostředím, nebo vedrem, není jasné, ale alkoholem určitě ne, protože na tomto festivalu se čepuje jen nealkoholické pivo.

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová zazpívala své slavné hity, nechyběla ani Žížala a rázem okolo ní byl chumel dětí. Před svým vstupem si make-up upravila v autě. Tomáš Hanák s kolegou Milanem Šteindlerem nepodcenili kostýmy a předvedli se v retro plavkách.

Festival jsem podporoval vždycky kvůli jedinečné a navíc důležité myšlence. Ale dělám to i z vypočítavosti: z dnešní superrychlé senzační moderní doby mi už taky začíná v hlavě harašit, takže se možná brzy ocitnu mezi těmi, kterým Mezi ploty pomáhají,“ říká Hanák.

Tomáš Klus si před vystoupením v zákulisí hrál s cizí holčičkou, Aneta Langerová se u piva zapovídala s Bárou Hrzánovou a Xindl X si užíval se svou rodinou. Po celém areálu je několik pódií, kde hráli nejenom muzikanti, ale divadelníci.

VIDEO: Felix Slováček: Veřejné vyznání milence! Zamiloval jsem se a být s ní je nádherné. Přeji Dádě, aby poznala to samé

Video
délka: 07:36
1080p 720p 480p 360p 240p

Felix Slováček: Veřejné vyznání milence! Zamiloval jsem se a být s ní je nádherné. Přeji Dádě, aby poznala to samé. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Video
délka: 01:05
1080p 720p 480p 360p 240p

Patrasová rozvod zvažuje! Felix sešel, jde o jeho zdraví! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
15 fotografií