Kvůli péči o děti a herecké kariéře manžela Ivana Trojana Klára Trojanová od herectví upustila. Snažila se být doma s dětmi, vychovávat je a být oporou. To se jí povedlo, i když někdy to je zkrátka náročné. „Obecně u nás panuje takový chaos, že sednout si v osm večer k televizi je v podstatě nemožné. Samozřejmě, pokud nedávají v televizi nějaký super sportovní přenos, přes to pak nejede vlak,“ řekla se smíchem herečka v rozhovoru pro Téma.

Synové se věkově pohybují v horizontu od 5 do 18 let a rodiče tak mohou sledovat, jak se starší synové chystají vyletět z hnízda a jaké ti mladší dělají pokroky. Maminka ale občas potřebuje vypustit. „Dřív jsem to tak neměla, ale teď, když jsem starší a mám znova dvě malé děti, jsem zjistila, že mě v podstatě baví s holkama jen tak krafat. Ono je to potřeba, i když pak člověk často neví, o čem si povídat. Je to fajn ventil,“ uvedla herečka s tím, že je možné, že jde o kompenzaci přebytku testosteronu, který má doma.

Herec Ivan Trojan a Klára Trojanová jsou spolu už čtvrtstoletí a jejich manželství patří k těm nejstabilnějším. Dvojice má navíc recept na to, jak si udržet vztah. „Aspoň jednou ročně jedeme někam spolu, jen my dva,“ prozradila Trojanová.

VIDEO: Co prozradila Klára Trojanová, když byla počtvrté těhotná?

Video
délka: 01:21.20

Klára Trojanová je počtvrté těhotná, ale detaily tají. Jan Jedlička

Fotogalerie
20 fotografií