Letošní rok je pro Petra Jandu plný samých významných jubileí. Kromě půlkulatých narozenin i jeho kapela Olympic oslaví 55. rok od svého založení. Janda ale nepolevuje a vydal nové album, které mu pokřtila právě mladá a rajcovní manželka Alice Jandová.

„Vzniklo to spontánně a to, že jsem kmotrou, jsme s manželem doslova upekli ve vaně. Nebo lépe řečeno v koupelně. Docela se mi tahle role zalíbila, takže další alba, která třeba perspektivně vyjdou, si zamlouvám pro sebe,“ oznámila s úsměvem na křtu.

Mít vedle sebe takovou krásku není jen tak a Janda se proto musí udržovat fit, aby jí stačil. „Já opravdu držím pohromadě, i když věk nezastavím, ale nenechám se jím ovlivňovat. Třikrát týdně si chodím zahrát tenis, nepřeháním to s dlouhým pobytem v posteli, spíš naopak. Vstávám kolem sedmé, nasnídám se, odvezu dcery do školy a prostě snažím se žít a užívat si života, rodiny a samozřejmě pracovat,“ prozradil zpěvák s tím, že nové album Ještě držím pohromadě není odrazem jeho zdravotního stavu, ale že titulní píseň vznikla už před deseti lety.

Petr Janda prozradil, proč nechce oznamovat svůj konec.

Video
délka: 07:00.69

Petr Janda v talkshow: I 14 let po smrti syna na něj myslím každý den! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

 

Fotogalerie
24 fotografií