Ve své zpovědi pro magazín Elle totiž Natálie Kocábová popsala, jak její harmonizace a návrat do života vypadá. "Brečím, řvu, posílám všechny do..., zmítám se v depresi, brečím, dělám si psychotesty, snažím se jíst chilli kvůli trávení, jím tedy hlavně Guttalax, piju víno, říkám, že už nekouřím, přitom tajně za domem kouřím a u toho strašně brečím, píše Kocábová.

A není to prý jen nějaké pofňukávání. "Na pláži, v oceánu, na safari, v lodičce na řece, v letadle, na záchodě v letadle, u pásu na kufry na letišti, na záchodě na letišti, v Dubaji, v Colombu, na jihovýchodní Srí Lance, na jižní Srí Lance, u stánku se sladkým pečivem, s okrou, u mojita, u kalamárů, u piva Lion, v plavkách i bez nich. Čili – takhle u mě vypadá harmonizování se," svěřila se módnímu magazínu.

Video
délka: 01:43.32

Rozvádějící se Kocábová: Tajemství rodu odhalilo otroky! Blesk TV

A přestože má přítele Ondřeje, se kterým byla na dovolené právě na zmíněné Sri Lance, stále ji straší její váha. Možná právě kvůli ní pije projímadlo. "Ještě zhubnu těch 7–9 kilo a začnu se mít ráda. Nebudu dekadentní. Na to není nikdo zvědavej. Lidi se chtějí smát, musím se víc usmívat. Vždyť co mi chybí? Práci mám, peníze nějaký mám (přežiju), auto mám a koupila jsem si ho sama (splátky). Děti mám, rodiče mám, sourozenci mě rozčilujou, ale mám je. A miluju. Kde bydlet mám, sice u rodičů, ale je to vlastně super. Je to můj domov. Už nemůžu tak strašně záviset na svých partnerech. Tak mě třeba nemá tolik rád, no. Tak se svět nezboří. Aspoň je zdravej, třeba se někdy ještě dáme dohromady," dodává.

Fotogalerie
25 fotografií