Krásku, která je zvyklá létat po celém světě, jen tak něco v letadle nevyděsí. Ale poslední let z Bratislavy do Prahy i ji vyděsil k smrti.

V Blavě bylo tak hrozné počasí a let se pořád odkládal. Přiznám se, že jsem si přála, aby byl odložený a jela bych asi raději vlakem. Nakonec jsme vzlétli, ale byly tak strašné turbulence a propady, že jsem se opravdu strašně bála,“ svěřila se Blesk.cz Kociánová. Naštěstí doletěla v pořádku, takže mohla v novém butiku slavnostně přestřihnout pásku a v kožené minisukni ukázat své dokonalé nohy.

Video
délka: 01:25

Modelce Kociánové vybouchlo letadlo pod zadkem. Petr Soukup, Markéta Reinischová

„Vím, že když řeknu, že mám dobré geny, tak to zní jako klišé, ale opravdu musím poděkovat svým rodičům. O mně je známo, že hodně cvičím a jsem neustále v pohybu. Také se snažím zdravě jíst a zbytečně nepřejídat,“ prozradila kráska, která se víc věnuje focení než předvádění na mole. „Na předvádění jsem už stará. Předvádějí holky o deset i více let mladší než jsem já. Víc se věnuji focení, které je i lépe zaplacené,“ netají se Míša, která už víc než rok randí s britským obchodníkem Arranem Yentobem.

Fotogalerie
29 fotografií