Mladší dceru zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) to mrzí, ale nic s tím dělat nemůže. Rozkol v rodině nastal po smrti jejího táty v roce 2015.

V neděli to budou už dva roky, co podlehl amyotrofické laterální skleróze neboli ALS. Zatvrdili se Standovi rodiče, prý odstřihli synovu rodinu i s vnučkami.

Fotogalerie: Slavnostní premiéra muzikálu Ples upírů
70 fotografií

„S babičkou a dědou se nevídáme. Nevím o nich,“ potvrzuje Natálka. Zvala babičku a dědu už na premiéru letos 12. února. Nepřišli. Byla zklamaná.

„Přitom když třeba v březnu přiletěl tatínkův kamarád z Miami Jiří Lamberk, ještě tentýž den se šel podívat na představení. Zajímalo ho to, byl zvědavý, jak to hraju,“ říká.

Video
Video se připravuje ...

Uniklo ze zkoušek! Takhle se Grossová a Vojtko chystají na Ples upírů! Petr Soukup, Petr Macek

Rozpíná křídla

Kvůli klukovi by Natálka zatím maminku Šárku (47) neopustila, ale kvůli práci klidně. Těší se, že vyrazí do světa. „Teď mě samozřejmě váže smlouva s producentem Plesu upírů Františkem Janečkem, ale jednou bych ráda zkusila konkurz třeba na Broadwayi,“ přiznává. Má pro to i jazykové předpoklady. Umí anglicky, španělsky a přibrala francouzštinu.

Na lásku nemá čas

V rodině se chystají velké změny. Starší dcera Denisa (19) by chtěla bydlet s přítelem Robinem. „Už to plánují. Mluvila o tom s maminkou,“ svěřila Blesku Natálka.

Sama má prý na lásku ještě dost času a vlastně ani nemá šanci někoho potkat. „Jsem pořád v divadle. A tam jsou všichni o hodně starší,“ říká rozumně.

VIDEO: Podívejte se, jak si Natálka užila premiéru Plesu upírů

Video
Video se připravuje ...

Grossová (14) po premiéře Plesu upírů: Trošku se bojím Vojtka, jsem pod zákonem! David Turek, Petr Soukup

Fotogalerie
57 fotografií