Právě po boku svého posledního manžela Josefa Rychtáře se Iveta Bartošová snažila několikrát dostat ze dna, kam zase ale velmi rychle vždy spadla. Alkohol a deprese pro ni byly větším lákadlem, než davy marně čekajících fanoušků na její koncert či novou desku.

Kariéra Ivety Bartošové začala strmě stoupat nahoru na začátku osmdesátých let, bohužel ji srazila na kolena tragická smrt její první lásky Petra Sépešiho. Stejně jako po letech Iveta zahynul na železničním přejezdu.

Zpěvačka se stáhla do ústraní, později se jí ujal Ladislav Štaidl a ona začala sklízet jeden pěvecký úspěch za druhým. Několikrát se stala zlatou slavicí, Štaidlovi porodila syna Artura, ale ani tak nebyla šťastná.

Trpěla depresemi a ty zaháněla alkoholem. K němu přičichla tak moc, že si v opilosti a pod prášky na spaní a antidepresivech snažila nejméně čtyřikrát sáhnout na život.

V posledních letech se jí do života přimotali dva soci Zdeněk Macura a Josef Rychtář, kteří se o Ivetu nejednou poprali. Bartošová se nakonec za Rychtáře provdala, a i když její muž sliboval, že ji z alkoholismu vyléčí, zpěvačka deprese už nevydržela a na jeho narozeniny 29. dubna 2014 spáchala sebevraždu.

Podívejte se na poseldní videa s Ivetou či na to, jak se po její smrti Rychář popral s Macurou!

Video
délka: 01:31.96

Iveta spílá Rychtářovi: Nelez mi do postele, chci spát sama! TV Pětka, redakce Blesk.cz

Video
délka: 01:52.12

Ivetě Bartošové by dnes bylo 50! Podívejte se na její poslední rozhovor!  FTV Prima - VIP zprávy

Video
délka: 01:35.53

Den po smrti Bartošové: Macura a Rychtář se porvali, zasahovala i milenka! redakce Blesk.cz

Fotogalerie
231 fotografií