Žiji sice v Kanadě, ale české filmy sleduji a řekla bych, že mám v této oblasti docela přehled. Musím se však přiznat, že jsem příšerně zklamaná z toho, co pouští do světa Zdeněk Troška,“ řekla pro týdeník Sedmička Adamcová. „Ani nejde o téma, co točí, ale o to, jak to točí. Je to filmařsky absolutně nezvládnuté. Je mi to líto, že to Zdeněk nedělá pořádně. Mám ho moc ráda a jeho staré filmy se mi moc líbí, ale přijde mi, že v posledních letech spíš hledí na kvantitu než kvalitu,“ tvrdí Martina, která už léta žije v kanadském Montrealu a živí se jako producentka.

Jejím nejnovějším počinem je romantická komedie The Perfect Kiss, v níž si zahrála i Lucie Vondráčková. Původně televizní snímek, který byl natočen pro kanadský trh, ale bude mít i kinopremiéru – a to přímo v New Yorku!

Video
délka: 02:17
1080p 720p 480p 360p 240p

Adamcová alias četařka Babinčáková: Jak se mi podařilo prosadit v Kanadě? David Turek

Co na to Troška? „Podle toho, co říkáte, Martina asi v té Kanadě zmoudřela a stala se z ní zaoceánská filmařka. To víte, já jsme kluk z jihočeské vesnice. Asi tedy těch jejích kvalit nedosahuji,“ ohradil se režisér, který se s Martinou zná od roku 1990, kdy spolu natáčeli pořad pro televizi. A ještě přitvrdil: „Tyhle dámy mě vyloženě těší. V životě udělaly úplné ho*no, nikdy nic nenapsaly a nikdy nenatočily, ale keců mají jako Palacký,“ řekl Sedmičce nekompromisně.

Video
délka: 05:42
1080p 720p 480p 360p 240p

Zdeněk Troška: Rozhádal jsem se s Novou! Kvůli penězům! Tak jsem utekl jinam! Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

Tyhle dámy – jak já říkám – rudý dráp a dlouhý kouř, sedí v kavárně a hovoří o tom, jak se tohleto a tamhleto nepovedlo, ale samy neudělají prd!“ rozčiluje se Zdeněk.

Martina Adamcová se nebojí mluvit o erotice.

Video
délka: 08:08.68
720p 480p 360p 240p

„Babinčáková“ z Tankového praporu: Pro roli jsem musela nastavit! Thomas Kruchina, Petr Soukup, Daniela Pilařová

Fotogalerie
24 fotografií