„Naše krasavice Victorie Sofie, výchozí pozice 3,11 kg a 50 cm. Přes všechny překážky září zdravím, což se o mě říct nedá... ale společně to zdoláme,“ napsala po porodu Muzikářová, hvězda houslové formace In Flagranti, na svůj Facebook.

Co se dělo? „Bylo to náročný. Vezli mě sanitou, protože jsem začala krvácet a lekla jsem se, že to nějak špatně skončí,“ svěřila své pocity Super.cz houslistka. „Malá se pak drala ven strašně rychle, podruhé to bylo ještě horší než poprvé. Tak je taková celá svraštěná, celá flekatá, vyfotím ji, až trochu nabere a vypne se jí pleť,“ slibovala Muzikářová, která už má čtyřletého  syna Nicolase. 

Další komplikace nastaly po porodu. S manželem za celých devět měsíců nebyli schopni pro dcerku vymyslet jméno, proto byla téměř tři dny po narození bezejmenná.

Nakonec holčičku pojmenovali. „Victorii jsem vybrala já, podle vítězství, protože se mi dlouho nedařilo otěhotnět. Ale manželovi se nelíbilo. Tak jsme přidali ještě Sofii, která se líbí jemu,“ dodala Markéta s tím, že si děvče bude později alespoň moct vybrat.

 

Fotogalerie
5 fotografií