„Práskla bych to na sebe ještě později, ale tím, že jsem drobná, tak to na mně bylo okamžitě vidět. Ono už se ve druhém měsíci začalo spekulovat o tom, jestli jsem přibrala nebo jsem byla na plastice prsou,“ svěřila se Katka Němcová webu Tn.cz.

Šťastný páreček pomalu, ale jistě začíná plánovat život s miminkem a už dokonce ví, co se jim narodí. „To bychom nevydrželi,“ uvedla kráska. Co se týče jmen, budoucí rodiče už mají své favority. „Pro kluka je to složitější, pro holčičku už vymyšleno máme a je takové netradiční. Ale do poslední chvíle si jména necháme pro sebe, nechceme, aby nám do toho kdokoli mluvil,“ uvedla rosnička.

Katka se také svěřila, že mateřství bylo plánované a velmi se na něj těšila. „Jestli by mi v životě něco nemělo utéct, tak je to mateřství,“ svěřila se sympatická blondýnka s tím, že na obrazovce bude tak dlouho, jak to bude možné.

Podle rosničky je ukázkovým příkladem těhotenství. Všechno totiž probíhá v naprostém pořádku a nevadí jí ani ranní vstávání do Snídaně s Novou. Své práce by se Němcová nechtěla vzdát ale ani po porodu. „Ideální by bylo být pět dní v týdnu maminkou a dva dny si zajít do práce. I pro tu mamku je příjemný, když může od plínek a od všeho na chvilinku utéct. Určitě neplánuju se na dva tři roky úplně odříznout od televize,“ dodala.

VIDEO: Podívejte se, jak se nováčtí moderátoři loučili s těhotnou Renatou Czadernovou.

Video
délka: 00:44.36

Z Novy odchází Czadernová! Rozplakala se v přímém přenosu! 

Fotogalerie
12 fotografií