Rozárie Kautmanová (8) je dcerou Barbary Kautmanové a tehdejšího milionáře z novácké reality show Vem si mě Michala Červína. O tom, že má jejich holčička talentu na rozdávání, není pochyb. Už ve svém mladičkém věku totiž dokázala něco, o čem se ostatním může jen zdát.

Malá Rozárka se dala na uměleckou dráhu a nyní se ukázalo, že to byla dobrá volba. V tomto směru je opravdu šikovná. Dokonce má za sebou i první vernisáž obrazů, a to ne na ledajakém místě, ale v jednom z nejluxusnějších podniků v centru Prahy.

Svou dokonalou tvorbou všechny dostala. „Byla jsem překvapená, řekla bych až v šoku z toho, že to dělá osmiletá holčička. Přijde mi, že je na svůj věk opravdu vyzrálá,“ řekla pro Blesk.cz Ornella Koktová (24).

Přitom to Rozárka v životě nemá vůbec jednoduché. Vychovává ji jen matka, Červín byl totiž odsouzen za milionové podvody a skončil ve vězení. Přes rok se sice snažil ukrývat v Thajsku, ale i tak byl dopaden. Vztah s Barbarou, se kterou se seznámil právě díky reality show, tak dlouho nevydržel.

Podívejte se také na video, jak Kautmanová dříve svůdně pózovala.

Video
délka: 01:37.77
Video se připravuje ...

Kautmanová video archiv

 

 

Fotogalerie
18 fotografií