Tou, co s informací přišla, byla modelka Kristýna Kubíčková, která se účastnila loňské soutěže o titul krásy a vyhrála třetí místo - titul Miss Earth. Rok poté, co přebrala korunku ale prozradila Super.cz podivnou podmínku „missí“ smlouvy.

„Děti si nesmíme pořizovat. Jak dlouho, to nesmím říct, smlouva je tajná,“ řekla Super.cz Kubíčková s tím, že si místo potomka pořídila psa. Toho jí prý totiž nikdo nezakázal.

Video
délka: 01:28

Nová šéfka Miss Čerešňáková: Vítězka bude mít bezstarostný rok! Thomas Kruchina, Lukáš Červený

Proč je takový bod ve smlouvách, vysvětlila šéfka soutěže Eva Čerešňáková. Finalistky České Miss mají ve smlouvě mezi podmínkami, že musejí být svobodné a bezdětné a po určitou dobu ani nesmějí otěhotnět. Jedná se o pravidlo světových soutěží. S dívkami průběžně pracujeme, snažíme se jim hledat pracovní modelingové příležitosti a vzhledem k budování jejich kariéry modelky není jejich těhotenství po dobu stanovenou smlouvou žádané,“ řekla Blesku Čerešňáková s tím, že tento bod platí do uplynutí smlouvy, tedy po dobu tří let.

„V případě, že by některá dívka chtěla po nějaké době od své účasti v soutěži otěhotnět a smlouva byla v platnosti, je vždy možnost pobavit se s ní a individuálně se domluvit,“ uzavřela.

Česká Miss je od té doby, co vedení opustila Michaela Maláčová, v jednom kole a přichází jedna změna za druhou. Po vystřídání majitelek nakonec letošní ročník vede bývalá finalistka Eva Čerešňáková, která však společně s partnerem Martinem Ditmarem musí řešit nemálo komplikací.

Fotogalerie
79 fotografií