Podle informací Blesku dlouhodobá krize mezi manželským párem vygradovala před třemi týdny. Gábina se po účasti na Česko-Slovenském plese, kde se naparovala s novým poprsím po boku svého plastického chirurga Patrika Paulise (46), odstěhovala s dcerou Terezkou (2,5) k rodičům do Českých Budějovic.

„Pokud vám k tomu Vašek něco řekne, tak se vyjádřím také,“ bránila se cokoliv říci Gábina. „Já nechci o svém soukromí mluvit, nezlobte se,“ reagoval na dotaz Blesku zpěvák. Ani jeden z nich ale informace Blesku nepopřel, což by jistě udělal, kdyby podstata neseděla...


„Gábina měla s Noidem dlouhodobé problémy a žádala ho, aby určitě věci vyřešil. A dala mu nůž na krk. On to neudělal, a proto se sebrala a odešla,“ potvrdila Blesku blízká známá Dvořákové, že v zánovní vilce u mukařovského rybníka přebývá Noid sám se svými démony... „Byl párkrát za ní v Budějicích, ale zatím se situace mezi nimi nijak nevyřešila,“ dodala.


Dvořáková a Noid se brali v létě roku 2014, krátce před narozením jejich dcery Terezky. Pro zpěváka to bylo druhé manželství. Jeho první ženou byla Lucie Bílá (50). Noid podle všeho nevyřešil v manželství určité problémy, proto od něj Gábina odešla.


Ještě na konci února přitom v talkshow Markéta dráždí celebrity mluvila Gábina o vztahu s Vaškem, jako by se vůbec nic nedělo:

Video
délka: 04:51

Gábina Dvořáková, manželka Noida Bárty: Musím se krotit, aby náš vztah fungoval! Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
55 fotografií