Modelka, která se v lednu účastnila finále soutěže Miss Universe na Filipínách, se v Česku dlouho neohřála. Zanedlouho poté totiž odjela na dovolenou se svou láskou Martinem. Jaké ovšem bylo překvapení, když se pár vrátil se snubními prsteny na rukou!

Dvojice totiž v plážovém rezortu v Thajsku vstoupila do svazku manželského. O jejich nečekané svatbě v úterý informoval Top Star, kterému novomanželé svěřili své první dojmy. „Já jsem Áje kdysi dávno slíbil, že si ji vezmu, a když teď přišla ta příležitost, tak jsem si řekl, že to konečně můžu střihnout, a stalo se to v Thajsku a tam to bylo strašně krásný,“ prozradil Martin.

„Bylo to nádherný, já myslím, že jestli si nějaká holka někdy představovala nějakou svatbu, tak to vždycky byly ty představy na pláži a bylo to vážně krásný,“ svěřila se Top Staru televize Prima Bezděková, které by takovou romantiku mohla leckterá jiná nevěsta závidět.

Tím, že se ale dějištěm veselky stalo Thajsko, si Andrea s Martinem pár věcí zkomplikovali. Například si věčnou lásku museli slíbit v angličtině. „I do, I will a pak jsme opakovali po faráři takovou tu klasiku, vlastně to byla klasika jenom v angličtině a dopoledne jsme měli jejich thajský ceremoniál, ten třeba nebyl úplně klasickej,“ popisovala svůj velký den Česká Miss 2016.

„A to bylo velmi netradiční a to bylo taky úžasný, že jsme zažili tu jejich verzi toho ceremoniálu,“ doplnil pro Top Star ženich, který svou vyvolenou ani nestihl požádat o ruku. Zato svatební obřady s ní prožil rovnou dva. Otázkou zůstává, zda do toho pár praští i potřetí, tentokráte už v České republice, čímž by sňatek zpečetili i oficiálně.

Andrea a Martin se přitom v srpnu loňského roku po dvouletém vztahu rozešli. Modelka ovšem už zanedlouho poté prohlašovala, že by si přála druhou šanci. Té se po čase vztah přece jen dočkal a dvojice se začala znovu vídat, a nyní dokonce došlo i na svatbu.

Fotogalerie
46 fotografií