Vdova po Jiřím Brabcovi Šárka Rezková to v posledních letech nemá vůbec jednoduché. „Mám maniodepresi, bipolární afektivní poruchu, což je strašná diagnóza,“ řekla Super.cz s tím, že v oboru, kde působí, není zdaleka jediná. „V branži se s tím potýká spousta lidí, asi je to tím, že jsme citlivější povahy. Trpěl tím i Miloš Kopecký.“

Myšlenky na sebevraždu z hlavy dostat bohužel nemůže. „Je pravda, že prakticky denně balancuji mezi životem a smrtí, ale přitom si v každém okamžiku uvědomuji, že mám tři syny a že z toho nejmladšího nemohu udělat úplného sirotka. Svým dětem bych to prostě udělat nemohla. Myslím si, že je to nepřenosná zkušenost, ale takhle to my matky máme,“ přiznala.

Rezková momentálně žije se svým přítelem a synem v Holandsku a v rámci možností je tam spokojená, alespoň spokojenější než v Česku. „Do Česka se vracím hlavně kvůli práci. I když mi je nejhůř, vždy jsem totiž dokázala splnit všechny svoje závazky vůči pořadatelům a odvést to, co jsem slíbila. Jsou samozřejmě měsíce, kdy to vůbec nejde. Ale nikdy jsem nebyla chudinka, která by se litovala. Jsem bojovník, takže se s tím peru, jak se dá, a snažím se mít život ráda. Nebýt těch nejbližších, asi bych to ale nezvládla,“ dodala.

Fotogalerie
9 fotografií