Nevydržel mít snubní prsten na levém prsteníčku ani dva dny. Na premiéru obnoveného filmu režiséra F. A. Brabce a scénáristky Deany Jakubiskové Kytice Ondřej Soukup dorazil bez blyštivého kroužku.

Zato Lucie, která čekala čtrnáct let na to, až se její milý rozvede s Gábinou Osvaldovou (63), se na večírku chlubila prstenem, jak mohla. Se spokojeností v očích a úsměvem na rtech přijímala od kolegů z branže gratulace a zářila štěstím. Konečně se stala Ondřejovou manželkou.

Svatba v černém

Svatbu se snažili utajit a nebýt samotného zámečku, kde si řekli své ANO, povedlo by se jim to. Jenže zaměstnanci zámku zveřejnili video z jejich obřadu, a tak informace vyplula na povrch.

Ač se Lucie vdávala poprvé, k oltáři šla v černém kostýmku. V ruce držela kytici rudých růží, ty také měla zapletené ve vlasech. Ondřej vedle ní stál také v černém obleku. Jako družička jim šla jejich dcera Rebeka (4), z povzdálí do obřadu mluvil dvouletý syn Ondřej.

Video
délka: 00:49.12
Video se připravuje ...

Ondřej Soukup se tajně oženil! Vzal si dlouholetou milenku Lucii Šoralovou! Nový zámek Kostelec nad Orlicí

Soukupovi šel za svědka jeho dlouholetý kamarád Michael Kocáb, kterého utajený sňatek na úřadě dojal k slzám. Kdo šel za svědka Lucii, není zatím jasné. Novomanžele oddal starosta Kostelce nad Orlicí a také majitel zámku, šlechtic František Kinský.

Od snoubenců se po otázce, zda se berou dobrovolně, dočkal vtipných odpovědí. „Ač je to k nevíře, zcela dobrovolně vstupuji. Ano,“ odvětil s potutelným úsměvem Soukup. „Já nevím, jestli to není uspěchané, přece jen, jsme spolu čtrnáct let, ale ano,“ doplnila ho Šoralová.

Po polibku se stali právoplatnými manželi. A to Soukup ještě před časem tvrdil, že nemá důvod se se svou nyní už exmanželkou Gábinou Osvaldovou rozvést. A to i přesto, že jejich manželství už dlouho neklapalo.

Rozvádět se nechtěl

O Šoralové Gábina věděla od samého začátku jejich vztahu a už tehdy jí nejspíš bylo jasné, že Soukup Lucii jednou pojme za manželku. „Soukup je vdávadlo, já ne. Nikdy jsem se nechtěla vdávat a nikdy jsem si nepřipadala jako něčí manželka. Ten papír z úřadu pro mě nemá žádný význam. Když se máme rádi, tak spolu chodíme, a když se nemáme rádi, tak spolu nechodíme. Soukup občas přišel a říkal: „Stará, pojď se mnou zase chodit,“ přiznala Osvaldová před deseti lety v rozhovoru pro iDnes.cz. A nemýlila se…

Fotogalerie
21 fotografií