„Krásné ráno, asi nemá smysl, abych ještě já komentovala situaci v Berlíně či přepadení Petry Kvitové… je to hrozný! Přiznám se, že jsem si teď přečetla jen titulky novin na netu a dál nečetla nic,“ vyjádřila se Monika Absolonová k tragédii, která se stala v pondělí v Berlíně, a k napadení naší tenistky Petry Kvitové u ní v bytě.

Vánoční náladu si Monika ale jen tak zkazit nenechá. Prozradila, jak malý Tadeáš prožívá vánoční přípravy a jaký pro něj zvolila slavnostní oděv. „Já Vánoce miluji, když to všechno svítí a bliká. Prožívám je vždycky. Tadeáš to evidentně zdědil, takže pozoruje svíčky a to, co máme v oknech a na stromečku. Je z toho šťastný. Jsem zvědavá, co bude říkat na Štědrý večer,“ svěřila se v rozhovoru pro iDnes.cz s tím, že Tadeáš bude asi poněkud rozhozený z oblečení, do kterého ho jeho slavná maminka navlékne.

„Nebude rád, až mu dáme košili, protože zatím je takový tlusťounký a nosí tepláky a samé takové příjemné věci. Jedinkrát měl košili a asi to nebude jeho styl,“ dodala Absolonová se smíchem.

Fotogalerie
13 fotografií