Na charitativní dražbu se Veronika Kopřivová připravovala poctivě. Také o tom informovala svoje fanoušky na sociální síti. Kráska se v Česku zatím moc nevyspí. Po dnešních třech hodinách spánku se tedy nechala zkrášlit ve vlasovém salonu.

Veronika vyfotila svůdnou fotografii ve spodním prádle, která šla do charitativní dražby. A co víc? Dokonce spodní prádlo přišla vynést na módní molo. A promluvila o spekulacích o svatbě a těhotenství. „O zásnubách nic nevím, zajímalo by mě, kdo s tím přišel. A dneska budu předvádět spodní prádlo. Nechte se překvapit, jestli budu mít bříško. O tom taky nic nevím,“ řekla přítelkyně Jardy Jágra pro TopStar.

Video
délka: 00:33

Veronika Kopřivová na charitativní akci. Blesk - David Turek

„Vánoce si užijeme po česku, dáme si večeři, rozbalíme dárky a asi zajdeme do kostela,“ dodala blondýnka. Z charitativní události měla radost. „Mám radost, že jsem mohla pomoct a peníze putují na dobrou věc,“ řekla modelka, jejíž fotoobraz se na akci vydražil za 30 tisíc korun. Výtěžek z celého večera poputuje do hospice Dobrého pastýře v Čerčanech.

Na akci dorazilo mnoho slavných tváří, aby mohly podpořit dobrou věc. Skvěle vypadala moderátorka Eva Decastelo a také herci Lukáši Langmajerovi to v obleku velice slušelo. Nejočekávanější hvězdou ale byla určitě Veronika.

Fotogalerie
28 fotografií