Artur Štaidl hudbě propadl stejně jako Iveta Bartošová (†48). Je členem kapely Behind the Mirror (Za zrcadlem) a už s ní sklidil řadu úspěchů. Díky tomu byl nominován na Českého slavíka v kategorii Hvězda internetu.

„Milí fanoušci a fanynky. Dostali jsme se někam, kde budeme potřebovat vaši podporu, a to tak, že pro nás bude hlasovat,“ píše jeho kapela na sociální síti. Dokonce připsali postup, jak je mohou lidé podpořit. „Najdete nás v >>Interpreti a žánry<< pod písmenkem B.“

Artur chtěl jít ve stopách matky, proto se rozhodl, že se jako skupina do soutěže sami přihlásí. „Interpreti se měli možnost do konce září přihlásit. Stačilo zaslat ukázky své tvorby. Odborná porota složená z hudebních osobností následně vybrala sto postupujících. A teď už je vše na lidech, kteří vybírají vítěze,“ řekl Aha! Jaroslav Těšínský, šéf agentury Musica Bohemica, která udílení cen organizuje.

Kapela má hodně fanoušků. Pokud by dokázali vyhrát, historie by se opakovala. Když Iveta poprvé zvítězila, bylo jí také 20 let. Necháme se tedy překvapit.

Fotogalerie
33 fotografií