Eva Skallové onemocněla rakovinou minulý rok v listopadu, od té doby s ní statečně bojovala a věřila, že nad zákeřnou nemocí vyhraje. Kromě rodiny jí byla velkou oporou i její nejlepší kamarádka Dara Rolins.

Zpěvačka stála své kamarádce věrně po boku a podporovala ji ve všech rozhodnutích. Eva se totiž rozhodla, že kromě »tradiční« medicíny zkusí i alternativní a vyhledala pomoc šamana. „Když je člověk v koncích, chce, musí vyzkoušet všechno. Stál sto tisíc a platil to její přítel,“ řekla TopStaru zpěvačka, která v sobotu večer poprvé od smrti své kamarádky vystoupila v Žilině. Sama Dara chtěla hradit velmi drahou protonovou léčbu, ale lékaři ji Evě nedoporučili.

Rakovina se bohužel rozrostla. „Vedle původního zapouzdřeného nádoru v tříslech si našla novou bulku. Ta byla stejně jako poprvé rakovinotvorná a už v té době jí v hlavě rostl šesticentimetrový nádor. Ten ale lékaři objevili příliš pozdě,“ uvedla Dara pro TopStar.

Před třemi týdny Dara odlétala za Atlantický oceán na exotickou Kubu. Ještě před tím, než letadlo vzlétlo, si s Evou psala a plánovaly budoucnost. „Odlétala jsem na Kubu a podle výsledků byla zdravá! Ještě jsme si psaly před odletem, chtěla jsem ji do poslední scény do svého klipu. Napsala mi: Jasan. Počítej se mnou,“ řekla zdrcená zpěvačka TopStaru.

Po kubánském dobrodružství strávila Dara ještě několik dní s dcerou ve Spojených arabských emirátech. Tam ji dostihla strašná zpráva. Eva Skallová zemřela. Daru a Evinu rodinu teď čeká to nejhorší. Poslední rozloučení. Podle informací TopStaru by se měl pohřeb konat v následujícím týdnu v Praze. Eva po sobě zanechala malou dceru Šarlotku a přítele Václava.

Vše o smrti Evy Skallové naleznete ZDE!

Fotogalerie
23 fotografií