Na narozeninový koncert Hany Zagorové (70) v pražské Lucerně přišla moderátorka TV Nova, která už rok žije sama, v doprovodu svého druhého manažera Karla Čelikovského. Ve společnosti Smečky se poprvé ukázala až po zpěvaččině vystoupení v zákulisí.

„Lucie se náramně bavila. Popíjela víno, rozdávala úsměvy na všechny strany. O samotě se Smečkou byla ale až na terase Lucerny, kde se dalo kouřit. Mohla na něm oči nechat!“ popsal Blesku jeden z návštěvníků.

Lucie s Michalem chtěli být očividně spolu, ale kvůli velkému množství lidí byli pořád ve střehu. To se ale změnilo po druhé hodině ráno po odchodu z Lucerny.

„Lucie vyšla s přáteli na Václavák a tam se potkala se Smečkou, který se chvíli schovával za stromem. Se všemi se rozloučila, odešla s ním k jeho autu. Spolu pak i odjeli,“ prozradil svědek s tím, že auto zamířilo směrem k Březiněvsi, kde Borhyová bydlí.

Video
délka: 01:47.86

Borhyová načapána! Noční muchlování v autě s novým milencem! Marek Pátek

Přímo domů se ale nejelo. „Objeli blok, zajeli o dvě ulice dál na parkoviště mezi parky u hasičárny a tam strávili necelou hodinu v autě,“ řekl očitý svědek s tím, že už po cestě jelo auto místy podezřele pomalu a moderátorčina hlava mizela a objevovala se nad i pod přístrojovou deskou v těsné blízkosti řidiče. Zda něco hledala, unaveně si skládala hlavu v jeho klíně, nebo zda došlo na intimnosti, to vědí jen oni dva.

Teprve až o půl čtvrté zamířilo auto před Lucčin dům, kde došlo na dlouhý, zhruba pětiminutový polibek. „Podle polohy hlav bylo jasné, že se spolu vášnivě loučí,“ dodal zdroj. Co přesně Lucie s Michalem probírali, nechce nikdo z nich prozradit.

Vše o Lucii Borhyové čtěte na Blesk.cz >>>

Fotogalerie: Nový chlap Lucie Borhyové: Zase se jmenuje…
22 fotografií
Fotogalerie
30 fotografií