Na pódiu v Lucerně se to hvězdami českého showbyznysu jen hemžilo. Pro Hanu Zagorovou zazpíval Michal Hrůza, Karel Vágner, Petr Rezek a nakonec i vážený host Karel Gott. Ten Haničce zazpíval Jdi za štěstím a Má první láska se dnes vdává.

Karel zpíval živě a diváci řvali nadšením. Jásali, pískali, tleskali, skandovali. Atmosféra v hledišti byla nepopsatelná. Zagorová, která vedle něj stála na pódiu, se za něj pokřižovala. Gott byl dojatý, dokonce natolik, že se před desítkami lidí rozplakal.

V tu chvíli začali popotahovat i nadšení hosté. Pak už se ale na plátně objevila zdravice z Chicaga, kam pracovně odjel zpěvaččin manžel Štefan Margita. Hance nejdříve blahopřáli k narozeninám místní černoši, běloši, lidé z ulice. Pak se na obrazovce objevil samotný Margita a poslal Zagorové vzkaz.

Děkuji za každý rok, měsíc, den, minutu, vteřinu, kterou jsi mi věnovala. Mám tě moc rád,“ vyznal jí svou lásku. Zpěvačka to nečekala a naprosto ji to dojalo. Musela se k publiku otočit zády, protože jí slzy tekly proudem.

Margita svým vzkazem dojal celý sál. Plakali úplně všichni, nejvíc Monika Absolonová. Ta nestíhala vytahovat kapesníky a utírat si slzy. Utěšoval ji její snoubenec Tomáš Horna, který ji po celou dobu líbal a zamilovaně na ní hleděl. Pro všechny to byl nezapomenutelný zážitek.

Fotogalerie
27 fotografií