Předtím, než se přišlo na to, že trpí rakovinou mízních uzlin, byl Karel Gott na dovolené na Sicílii. Tam si užíval klidu a svých přátel. Po návratu domů však přijel do nemocnice s náhlou příhodou břišní, která odhalila rakovinu. Od té doby Mistr rapidně změnil svůj vzhled...

Léčba rakoviny je velmi náročná a tvrdě se podepíše na lidském organismu. Když léčbu začal podstupovat Karel Gott, pomalu ale jistě bylo vidět, jak je slabý, pohubl, měl propadlé tváře a začaly mu řídnout vlasy. Proto si je jednoho dne oholil a nosil teplého kulicha.

Poté co se natrvalo přemístil z nemocnice domů a jeho léčba se přiblížila konci, bylo vidět, že je Mistr zpět v sedle. Nechal si po radě lékařů narůst vousy a vlasy, na hlavu nasadil šmrncovní klobouček a začal vyrážet do společnosti.

Dnes je Karel Gott zase v kondici a vypadá skvěle. Energie z něho jen srší a opět rozdává radost svým fanouškům. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, dívejte se v pátek na Českou televizi, kde bude zpěvák hostem u Karla Šípa v pořadu Všechnopárty.

VŠE O KARLU GOTTOVI NA BLESK.CZ>>>ZDE!

Fotogalerie
39 fotografií