Věřili byste, že je herečce Míše Kuklové 48 let? Asi těžko. I po letech, co se pohybuje před kamerou, se totiž skoro vůbec nezměnila. Samozřejmě na obličeji vyskočilo pár vrásek, ale to je tak všechno. Přesto se nechala omladit a do tváře si nechala napíchat botox.

Samozřejmě že mi lichotí slyšet, že vypadám mladě, a tím spíš, že doposud jsem nic většího nepodstupovala,“ usmívá se Míša Kuklová. Trápily jí totiž dvě vrásky mezi očima. Vzhledem k tomu, že se jednalo o genetickou dispozici a Míša zbytečně vypadala utrápeně, ač se tak vůbec necítila, nechala si je vyplnit a je nadšená. Ostatní vrásky jí nevadí, ráda by stárla co nejpřirozeněji.

Nyní využívá tzv. myostimulátor, který nahrazuje cvičení v posilovně, které jí nikdy nebavilo. „Navíc mám tendenci se osvalovat, takže jsem v posilovně naopak přibývala, což tady nehrozí, a přesto se člověk zpevní a nějaký ten centimetr obvodu dané partie ubyde,“ komentovala nové zážitky z kliniky. Co se týče dalších plánovaných zákroků, upřednostňuje neinvazivní metody, které mají za cíl rozjasnit a zpevnit pleť. Je již s Petrou Řehořkovou domluvená, že během zimních měsíců podstoupí laserové ošetření jizviček po akné. 

A jak žije Míša ve dnech, kdy o sebe pečuje sama? Hodně času tráví se synem. „Snažím se trávit dovolené se synem aktivně. Byli jsme například u moře, na horách nebo s kamarádkou chodíme často ven na procházky s pejsky. Letos jsem dokonce dělala náhradní maminku dvěma malým kosům, které jsme s Romčou zachránili,“ podělila se s námi o zajímavost a dodává: „Zkoušíme teď muzikál, kde se alternujeme s Dádou Patrasovou. Premiéra bude v září, tak zkoušek přibývá. Naštěstí se obklopuji zásadně jen hodnými a vstřícnými lidmi, takže i práce je mým koníčkem.“  

Fotogalerie
33 fotografií