Margita sezval na oslavu svých šedesátin celou svou rodinu, včetně té ze Slovenska. A nechyběla ani Lucie Borhyová.

S Lacem, jak mu Štefan říká, se znají už od dětství. Oba se narodili v Košicích jen rok od sebe. „Lacova maminka byla baletka v divadle. Lucku máme s Haničkou jako vlastní,“ přiznal operní pěvec. „Taky nám byla v roce 1992 na svatbě,“ připomněl.

Margita se s rodinou veselil v luxusní restauraci a skončili kolem půlnoci. A bylo jich opravdu mnoho.

Štefan si pozval synovce Viktora Margitu, pěvkyni Lívii Ághovou (52), bratra Lucie Borhyové Oskara (28), jejího otce Ladislava Borhy (59), synovce Petera Margitu, moderátorku Lucii Borhyovou, manželku Hanu Zagorovou (69), neteř Mariannu Margitovou, spisovatelku Evu Filipovou (55), neteř Viktorii Margitovou, neteř Barboru Margitovou, dceru Michala Davida Kláru (26), producenta Luboše Kříže.

Na rodinné fotografii nechyběla jeho čiperná maminka Edita (96), po pravé straně jeho bratr Jan (66) s manželkou Ajkou, dcerou Viktorkou a synem Lukášem, nalevo pak jeho druhý bratr Peter (63) s manželkou Etelou a dcerou Barborou.

Štefan Margita se svou rodinou na hromadné fotografii
Autor: Facebook

Margita si oslav bude užívat ještě chvíli, pak už ho zase čeká práce.

„Od konce srpna zpívám 2 měsíce v Chicagu,“ vysvětlil Margita. Kvůli práci ale bohužel zmešká kulaté narozeniny své manželky.

„Hanička má přesně v den svých sedmdesátin 6. září koncert v Lucerně. Budu na ni myslet,“ slíbil Štefan. Na své příznivce se těší 13. listopadu v Národním divadle, kdy vystoupí na narozeninovém koncertu.

Fotogalerie
20 fotografií