„Jejej, historie stará čtyřiatřicet let. Tehdy jsem byl kluk, dneska dvaačtyřicetiletý táta skoro šestileté dcery Barborky. A ač nejsem ženáč, žiji dvaadvacet let ve spokojeném vztahu s přítelkyní,“ prozradil na golfovém turnaji Marek Dvořák.

S filmem a natáčením skončil v roce 1988. Po zmíněné komedii jsem ještě hrál v televizním filmu Žáku Kašíku, nežeň se a ve dvou seriálech. „Ano, našlápnuto jsem měl, ale já jsem nikdy necítil tu ambici se předvádět před kamerou, nechtěl jsem být hercem. Víc se mi líbila taková ta činnost za kamerou, spíš tedy produkce a organizace toho všeho. To jsem si také po maturitě na průmyslové škole sdělovací techniky zkusil, bohužel, neuspěl jsem u přijímaček na FAMU," vypráví usměvavý Marek.
„Ale rozhodně jsem kvůli tomu nezatrpkl. Začal jsem podnikat, přičichl k penězům a už se do filmového světa nehrnul. Díky škole jsem rozvíjel kariéru v telekomunikacích, po létech obchodnické praxe jsem se stal manažerem a dnes mám na starosti v jedné společnosti strategický rozvoj, obchod a marketing,“ prozradil filmový Bertík.

Parádní je, že z natáčení až do dneška přežila některá přátelství. Občas se setkáváme a radujeme, že se vidíme. Dáme kafčo, zavzpomínáme a je nám fajn. Při natáčení se sešla skvělá parta vynikajících herců. Já, tehdy jako kluk, jsem mnohdy jen zíral,“ zavzpomínal manažer.

Fotogalerie
23 fotografií