„Nejlepší love story proběhla na jednom středomořském pobřeží. A mělo to vše, co k tomu patří. Procházky ruku v ruce po městě, drinky na pláži, koupání v moři, relax,“ začal bývalý novácký moderátor vyprávět o své představě ideálního romantického léta, které prožil někdy v minulosti, pro Blesk Magazín ve speciálu Zamilované léto po česku, kde se s Kamilou Nývltovou proměnil v krále z filmu Angelika a král.

Nechyběly ani romantické večeře za poslechu živé hudby. Takový zamilovaný letní kýč se vším všudy. A těším se na další,“ dodal. Že by si plánoval si v dohledné době znovu vyhodit z kopýtka? S tenistkou Karolínou Plíškovou, která je jeho současnou přítelkyní, si totiž letní romantiky zřejmě moc neužije. Ona je totiž v pracovním zápřahu na tenisových kurtech.

To, že je Michal Hrdlička party člověk, který si rád užívá, naposledy dokázal na festivale v Karlových Varech, kde se opil pod obraz ve Finlandia stanu. Tam se líbal s několika neznámými dívkami, nakonec ho však do hajan musela odtáhnout ochranka. Třešničkou na dortu bylo jeho močení na veřejnosti.

VŠE O MICHALU HRDLIČKOVI NA BLESK.CZ>>>ZDE!

Video
délka: 00:44.40

Hrdlička se ve Varech zlil jako dělo! Líbal se s každou a pak močil na ulici! Blesk TV

Fotogalerie
52 fotografií