18. listopad 2018
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta

Táňa Kuchařová a Ondřej B. Gregor: 15 perliček a trapasů ze svatby roku

/
 • 15 perliček ze svatby Táni Kuchařové a Ondřeje B. Gregora
  30. června 2016 ● 18:35
   

  A dílo je hotovo. Modelka a Miss World 2006 Taťána Kuchařová a Ondřej B. Gregor jsou novomanželé. Své ano si řekli ve čtvrtek dopoledne ve Strahovském klášteře. Na svatbu dorazilo mnoho hostů. Známých i neznámých tváří. Podívejte se, co všechno se dělo!

 • 1.

  Gregorová se zajíčkem se neustále líbali a osahávali

  Láska kvete v každém věku. Toho je důkazem Hana Gregorová, která před časem přiznala, že randí s mladičkým Ondřejem Koptíkem. Společně dorazili ke Strahovskému klášteru a láska z nich přímo tryskala. Hlavně z Ondřeje – ten Hanku neustále objímal, líbal a hladil.

  Hana Gregorová se svým „zajíčkem“ Ondřejem

  Zajíček Ondřej líbá Hanu Gregorovou.

 • 2.

  Ondřej B. Gregor dorazil na obřad s předstihem

  Ondřej B. Gregor neponechal nic náhodě a na svatbu vyrazil s dostatečným předstihem. Přivezla ho luxusní limuzína BMW 750L a byl na místě tři čtvrtě hodiny před začátkem obřadu.

  Ondřej Brzobohatý vystupuje ze svého audi.

 • 3.

  Kuchařová dorazila na svatbu pozdě

  Na rozdíl od Táni Kuchařové. Ta v černém mercedesu vyrazila z hotelu Alchymist v 10:50, dorazila tak tak, ještě ale několik minut seděla ve voze a odmítala vylézt z auta kvůli přítomným fotografům.

  Taťána Kuchařová nastupuje do luxusního BMW 750L.

 • 4.

  Přísní bodyguardi

  Přísná ochranka byla úplně všude. Starala se o bezchybný průběh svatby, což se povedlo. A hlavně v rukou třímala černé deštníky. Když přijelo auto s nevěstou, přítomným fotografům bylo bodyguardy řečeno, že pokud neuvolní cestu, nevěsta se otočí a odjede.

  Táňa Kuchařová přijíždí na obřad.

 • 5.

  Marta Jandová běžela do kláštera bosa

  Zpěvačka Marta Jandová dorazila se svým manželem a dcerkou na obřad tak tak. Jelikož pospíchala, zula si boty s vysokými podpatky a po kočičích hlavách běžela bosa.

  Marta Jandová

 • 6.

  Taťána jako hollywoodská hvězda

  Když konečně přijelo auto s nevěstou, kolem dveří vystřelil roj černých deštníků, do kterých se Táňa zabalila a rychle klusala do kláštera, aby ji vidělo co nejméně lidí a fotografů.

  Táňa Kuchařová přijíždí na obřad.

 • 7.

  Od tragédie nevěstu dělily milimetry

  Kombinace běhu a velmi vysokých jehlových podpatků může být vražedná. A od tragédie chyběl Táně jenom kousek. Rohož před vchodem byla totiž plná malých otvorů, kde se dal lehce podpatek zaseknout a navíc se jí vlečka z šatů, které navrhla Ivana Mentlová, omotala kolem kotníku. Naštěstí ale vše dobře dopadlo.

  Miss World Taťána Kuchařová přijíždí na obřad.

 • 8.

  Gregorovou svatba nedojala

  Hned po skončení obřadu z kláštera vyšla Hana Gregorová, která přiznala, že ji svatba syna nedojala. Takové věci ji zkrátka k slzám nedoženou. „Byla to krásná svatba. Trochu dlouhá, ale krásná. Já jim přeju, aby spolu byli tak dlouho jako já s Radkem (hercem Radoslavem Brzobohatým – pozn.red.),“ řekla.

  Video
  délka: 02:36
  1080p 720p 480p 360p 240p

  Gregorová o svatbě syna: Je to jen formalita! Ale chybí mi tu Radek! David Turek

 • 9.

  Táňa v šatech s rozparkem až do nebe

  Nevěsta oblékla svatební šaty od její dvorní návrhářky Ivany Mentlové, kterými zamotala hlavu nejednomu knězi. Vypadala celkově jako víla, ale navíc zaujala krásným plným dekoltem a hlavně rozparkem až do nebe, díky kterému předvedla své dokonalé nohy.

  Taťána Kuchařová přijíždí na obřad.

 • 10.

  Vágner přišel na poslední chvíli, Ruml o tři týdny dřív

  Moderátor Petr Vágner dorazil na obřad také na minutu přesně. „Ondra nám o svatbě řekl před dvěma měsíci. Ale o místě, kde se bude obřad konat, jsem se dozvěděl před hodinou,“ svěřil se.

  Zato místo konání svatební veselice, tedy Farma Michael na Slapech, bylo hostům známo už s velkým předstihem. „Byl jsem tu už před třemi týdny, spletl jsem si datum. Tak jsem si to dal nanečisto a dneska naostro,“ přiznal Blesk.cz zpěvák Ondřej Ruml.

  Video
  délka: 01:24
  1080p 720p 480p 360p 240p

  Petr Vágner David Turek, Lukáš Červený

 • 11.

  Linda Vojtová přiletěla z Ameriky

  Světová topmodelka Linda Vojtová svoji dobrou kamarádku Táňu Kuchařovou nezklamala. Kvůli její veselce totiž přiletěla až z daleké Ameriky, kde pracuje a žije. Doprovod jí dělala maminka.

  Linda Vojtová

 • 12.

  Společné příjmení? Tajemství!

  Největším tajemstvím však nebyla svatba samotná. Čachrování se jmény, kdy se Ondřej Brzobohatý nechal přejmenovat na Ondřeje Gregora, vytvořilo dosud nezodpovězenou otázku. Jaké příjmení budou novomanželé používat? Nikdo ze svatebčanů se k tomu nevyjádřil a někteří si dokonce vymýšleli výmluvy. „Vágner,“ to odpověděl se smíchem moderátor Petr Vágner. Plastický chirurg Jan Měšťák se zase vymlouval na řev dítěte a to, že neslyšel.

  Taťána Kuchařová s manželem Ondřejem Brzobohatým Gregorem

 • 13.

  Mladý zajíček Gregorové ji obouval do střevíčků

  Nehoda se občas přihodí. Hana Gregorová přišla o své střevíčky, když šla po kočičích hlavách. Naštěstí ale měla po boku svého přítele Ondřeje, který ji do botiček zase obul jako Popelku.

  Haně Gregorové se vyzul střevíček.

 • 14.

  Hokejový drsňák Gudas se ženil na stejném místě

  Svatební hostina a párty se koná na Farmě Michael poblíž přehrady Slapy. Tam se o víkendu ženil také hokejový drsňák Radko Gudas. Vzal si tam svoji přítelkyni Báru.

  Rudolf Gudas si vzal přítelkyni Karolínu také na Farmě Michael.

 • 15.

  Nového přítele Hany Gregorové nepřizvali na foto

  Jak je zvykem, hned po obřadu se novomanželé odebrali do přilehlých zahrad Strahovského kláštera a nafotili svatební fotografie. Na rodinné fotografii, kde nechyběla Hana Gregorová, sestra Ondřeje Gregora Rola Brzobohatá a samozřejmě ženich s nevěstou, chyběl nový přítel Hany Gregorové. Na rodinnou fotku ho nepřizvali.

  VÍCE FOTEK ZE SVATBY NAJDETE V PÁTEČNÍM TIŠTĚNÉM BLESKU.

  Rodinná fotografie - Rola Brzobohatá, Ondřej Brzobohatý Gregor, Hana Gregorová a Taťána Kuchařová

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 95

..krakonos500: Svatba roku? Soused připouštěl rotvajlerku, to bylo nejen důležitější, ale i důstojnější. Asi proto, že u toho nebyla Francka.

(01. 07. 2016 23:48)

jirter: Chudák R.Brzobohatý,myslím jeho štěstí, že se něčeho takového nedožil.Vždy jsem si myslela,že kluk bude po něm, ale chyba lávky. Komediant po mámě. Paní gregorová, jsem hodně mladší než Vy, ale styděla bych se za to, co předvádíte i s tím troubou Koktíkem. při rozhovoru s mederátorem žvýkal jak pominutý,kýval se pořád jako kůň - otřesná neúroveň.jenom si s ním děláte ostudu ! A sice pěkná, ale hlou-poučká nevěsta si myslím, že v tom manželství taky dlouho nevydrží. Nepíši opravdu z žádné nenávisti, JEN HODNOTÍM SITUACI TAK, JAK JI VIDÍM !

(01. 07. 2016 19:33)

Koukou: Asi měli strach, aby jim ta vílenka nezmokla. Co my víme že jo?

(01. 07. 2016 17:26)

Koukou: No jo no, tak to maj za sebou. Tak už nám s tím dejte pokoj hmmm? Ale madam Gregorová by se fakt měla zamyslet, tyhle manýry nejsou pro ní. Bábi by se měla jít schovat a né kazit mu svatbu. A ten její zajda? Škoda mluvit. Novomanželům přeji štěsti a malou radu. Jestli se mladý bude ženit po třetí, mátinku někam zamknout. Kdo ví, s kým by na tu třetí svatbu přišla. Že s ní chce vychovávat děti? Co ta je může naučit Leda jak v budoucnu lovit zajdy... :P

(01. 07. 2016 17:22)

Marijana: Táňa vsadila na jednoduchost a přirozenost, v tom je krása. Možná to právě chtěla mít jinak než ty ostatní nevěsty, které sledujete. Sněhobílé šaty si nechala ušít, vlasy mírně zvlněné a závoj jí moc slušel. Kytku měla nádhernou. Táňa je krásná ve všem.

(01. 07. 2016 16:43)
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy