Urostlý černoch s uhrančivýma očima – to byla pro česká a slovenská děvčata prostě výzva. A jeho kouzlu nejedna podlehla. On však, jako správný gentleman, o tom moc mluvit nechce. Připouští však, že zejména v dobách, kdy s Haberou vyprodávali kulturáky jako na běžícím pásu, bylo dívek víc, než si kdo dovede představit. „Kopec mladých děvčat. Ale nechtějte vědět podrobnosti,“ směje se v rozhovoru pro časopis Sedmička, ve kterém prozradil ještě jednu zásadní věc.

Dlouho se totiž spekulovalo, že svalům tohoto černého hezouna podlehla i česká Slavice Lucie Bílá (50). A Ibrahim bez okolků přiznává, že to tak bylo. „No a co? Také jsem jenom chlap,“ říká Maiga, který tím potvrdil dřívější slova Sagvana Tofiho.

Pokud vás zajímá, co teď vlastně Ibrahim Maiga dělá, tak vězte, že se věnuje zejména zahraničnímu obchodu. A zpěv už je dnes jen jeho koníčkem, byť vydal tři alba a získal dvě zlaté desky. Má o 30 let mladší manželku Innu, která však žije v Mali s dcerou Fatim. On pendluje mezi Slovenskem a Afrikou a sám říká, že neví, kde se nakonec usadí. Situace ve světě je podle něj v tuhle chvíli až moc složitá.

VŠE O LUCII BÍLÉ NA BLESK.CZ ČTĚTE >>> ZDE!!!

Fotogalerie
23 fotografií