Navrátil byl Žilkové druhý manžel, jehož si vzala po rozvodu s Jiřím Hanychem (57). „Bylo to náhlé. Dostal mrtvici, převezli ho s krvácením do mozku do nemocnice a tam v pátek ve dvě hodiny odpoledne zemřel,“ potvrdila Blesku Žilková. „Je pro mě těžké k tomu něco říkat. Byli jsme rozvedení, ale byl to otec mých dvou dětí, a spolu jsme jich vychovávali dokonce pět,“ dodala zarmoucená Žilková. 

Video
délka: 04:25

Sobotka v Izraeli kritizoval Evropu. A smrt Adolfa Borna i exmanžela Žilkové!! Blesk TV

Zpráva ji zastihla v pátek, jen hodinu před premiérou hry Mnoho povyku pro nic v Divadle Bez zábradlí. „Bylo to už podruhé, co jsem v takové situaci musela na jeviště. Premiéru Adiny v roce 2007 jsem musela dát v den smrti syna Melichara,“ vybavila si Žilková nejtěžší okamžiky života.

Navrátil byl stavební inženýr a fotbalista Přední Kopaniny a s Žilkovou byli manželé od roku 1988 do roku 2005. „Od dvou let vychovával i mou dceru Agátu z předchozího manželství, kterou miloval a ona jeho. A k našim dvěma synům jsme si ještě osvojili Honzu a Markétu z dětského domova. Zůstali jsme i po rozvodu přátelé,“ říká herečka s tím, že na exmanželovi visela i její nejmladší dcera Kordula (10), kterou má se současným mužem, ministrem obrany Martinem Stropnickým (59).

Veškeré informace o pohřbu na mailu hanychova@gmail.com.

Fotogalerie
18 fotografií