16. říjen 2019
Svátek slaví Havel, zítra Hedvika

Hokejové šílenství zavalilo Česko: Jak naše celebrity fandí české reprezentaci?

/
 • Kdo fandí českému hokeji?
  Kdo fandí českému hokeji? (archiv, facebook.cz)
  13. května 2016 ● 15:25

  Kdo neskáče, není Čech! A kdo nefandí, tak už vůbec ne! Hokejové mistrovství opět jako každý rok pohltilo většinu českého národa. A ani celebrity nejsou výjimkou. Kdo prožívá každý zápas a drží klukům palce?

 • 1.

  Lucie Vondráčková

   

  Že je zpěvačka Lucie Vondráčková velká hokejová fanynka, není nijak překvapivé, když je manželkou kapitána národního hokejového týmu Tomáše Plekance. Společně se svými syny fandí z Kanady, kde rodina žije.

   

   

   

   

 • 2.

  Veronika Arichteva

   

  Herečka Veronika Arichteva také nezůstala pozadu a vyjádřila nadšení ze čtvrtečního zápasu, kdy náš národní tým rozmetal Nory v porážce 7:0. „Kucí, klidně jste ten váš dnešní trénink na ledě mohli ukončit dříve,“ napsala na sociální síť.

   

 • 3.

  Gabriela Gunčíková

   

  Jsou na tom dost podobně. Tak jako národní tým zastupuje Česko v hokeji, tak zpěvačka Gábina Gunčíková zastupuje svoji rodnou zemi ve zpěvu. Přímo z Eurovize fandí společně se svým týmem a má jako talisman hokejovou helmu. „My fandíme ze Švédska,“ napsala Gábina.

   

   

  VŠE O MS V HOKEJI V RUSKU NAJDETE >>> ZDE

   

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy