Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Polojasno 25°C

Hvězda Tváře Adam Mišík slaví narozeniny: Podívejte se, proč před ním dívky klečí na kolenou!

/
 • Adam Mišík má narozeniny, v koho se už stačil proměnit?
  7. května 2016 ● 15:42

  Idol mnoha dívčích srdcí, český Justin Bieber a syn legendárního punkáče Vladimíra Mišíka Adam oslaví devatenácté narozeniny. Adam se za svůj život objevil v několika filmech, nazpíval několik úspěšných songů, ale momentálně je nejvíce vidět v show Tvoje tvář má známý hlas. Kolikrát se už proměnil?

 • 1.

  Adam Mišík jako Adam Mišík

   

  Adam Mišík zaujal především mladé fanynky, které se do něj zamilovaly téměř okamžitě. Jeho romantické písně připomínaly hity Justina Biebera a tím se zapsal do něžných duší puberťaček. Holky však mají smůlu. Adam je totiž šťastně zadaný s přítelkyní Dianou.

   

  Adam Mišík
  Autor: TV Nova

   

 • 2.

  Adam Mišík jako Robin Thicke

  Hit hudebního skladatele a zpěváka Robina Thickea zazpíval Adam v show Tvoje tvář má známý hlas skvěle. Což není žádným překvapením, protože Adam je velmi dobře hlasově vybavený.

  Tvoje tvář má známý hlas: Adam Mišík jako Robin Thicke
  Autor: Foto: Jan Tůma

 • 3.

  Adam Mišík jako Elvis Presley

  Ani taneční kreace legendárního Elvise Presleyho Adamovi nebyly cizí. Chtělo to však trénink před vystoupením a jeho kostým také nebyl jen tak. Nakonec se však s vystoupením popral statečně.

  Tvoje tvář má známý hlas: Adam Mišík jako Elvis Presley
  Autor: Foto: Jan Tůma

 • 4.

  Adam Mišík jako Miley Cyrus

  Avšak nejlepší Adamovo vystoupení je určitě převlek za zpěvačku Miley Cyrus. Nejenže bezchybně zahrál citově zraněnou dívku, ale také neváhal a předvedl skok na kouli, na které se Miley houpe v originálním klipu. Toto vystoupení se stalo hitem internetu. Adam jde zkrátka do všeho.

  Adam Mišík se převtělil do americké zpěvačky Miley Cyrus.
  Autor: Facebook

 • 5.

  Adam Mišík jako Prince

  Když se svět dozvěděl, že zemřel legendární zpěvák Prince, všechny zaplavila vlna smutku. Adam sice vystoupení à la Prince natočil ještě za života hudební legendy, díl byl však odvysílán až po Princově smrti. A všem v hledišti a také v porotě spadla z Adamova výkonu brada.

  Tvoje tvář má známý hlas: Prince v podání Adama Mišíka
  Autor: TV Nova

 • 6.

  Adam Mišík jako Adam Levine

  Jako idol dívčích srdcí by byl hřích, kdyby si nestřihnul vystoupení nějakého světového miláčka žen. Adam Levine z kapely Maroon 5 byl ideální volbou. Potetovaný sexy svalovec byl pro Adama výzva. V kostymérně tedy dostal několik nových kérek, břišní pekáč a rozjel to na pódiu.

  Adam Mišík jako Adam Levine
  Autor: archiv TV Nova

 • 7.

  Adam Mišík jako Lou Bega

  Taneční oříšek si Adam vyzkoušel se zpěvákem Lou Begou, který nazpíval píseň Mambo No. 5, která byla velkým hitem a pařil na ni nespočet lidí. Adam se musel naučit taneční kroky a také taneční kreace s tanečnicí. I když se bál chyb, vše zvládl skvěle.

  Adam Mišík jako Lou Bega
  Autor: reprofoto Nova

 

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 8

vosavopruz: Ode mě nikdo v této funkci nic nechtěl. Vládní materiály mi nikdo neposílal. Dostával jsem krásný plat. A kdybych z titulu této funkce neseděl v předsednictvu ÚV-KSČ, tak se o tom, co se děje v této republice, nedozvím vůbec nic.

(07. 05. 2016 17:50)

tokarev: Proboha kde vzali,že starej Mišík byl punkáčem.To zas plesk zaperlil.Vždyť Mišíkovi písničky nemají s punkem nic společného.Jeho písničky byli něco mezi rockem a folkem.To už můžou rovnou napsat že Nohavica je punkáč.

(07. 05. 2016 17:25)

tvujosudzmrde: Tohle zrzavé protekční podsvinče teploučký muže maximálně tak hřát něčí kládu ve své hnusné perdeli!!!!!!!!!!!!

(07. 05. 2016 16:31)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy