„Mám doma velký otevřený prostor, který je vytvořen spojením kuchyně, jídelny a obýváku. Všechno zařízení v mém bytě má logiku. Radila jsem se výlučně se svým a dceřiným instinktem. S architektem jsme se radili pouze při zařizování mé kanceláře v centru Bratislavy,“ prozradila Christová, která si potrpí na přírodní materiály, zejména dřevo.

„U mě doma i v kanceláři mám parkety, stylový nábytek a spoustu váziček, květinek, sošek, obrázků a dalších drobností, které dotvářejí celkovou atmosféru. Asi nejvíce krásných zbytečností mám kolem krbu, kde ráda odpočívám a doplňuji energii,“ prozrazuje bývalá modelka, nyní podnikatelka.

Ivana Christová nedávno strávila několik týdnů v Indii. „Strávila jsme v Indii tři týdny. Nebyla to klasická dovolená, kde je činností opalování, koupání a jídlo. Takové trávení volného času nemám ráda. Já jsem strávila tři úžasné týdny cvičením jógy a meditací. Vychutnávala jsem si dobroty lehké vegetariánské kuchyně a čerpala energii na další pracovní kolotoč, do kterého jsem se vrhla hned po návratu.“

Bývalá modelka má ráda i Tatry, kde pořádá onkologický tábor pro děti. I když hodně pracuje, také se snaží odpočívat.

„Mám pocit, že až nyní, po čtyřicítce, se učím, co je pro mě dobré. Předtím jsem byla v rychlém vlaku, kdy jsme měla pocit, že musím stále někomu něco dokazovat. A na sebe a na svůj odpočinek jsme zapomínala. Svou dceru Danielku učím, aby se podobných chyb vyvarovala,“ říká slovenská podnikatelka.

Fotogalerie
7 fotografií