Do nacvičování tance španělského lamače dívčích srdcí Banderase se ponořil natolik, že zranil jednu ze svých tanečnic Lucii. Co se vlastně během náročného tréninku stalo, že došlo i na krev?! „No, je mi to moc líto. Zranil jsem Lucku loktem při otočce, bohužel...,“ svěřil se.

„Mě to hrozně mrzelo, v životě jsem žádnou ženu nezranil, nejsem násilník! Bylo to nepříjemný, trénink jsme museli zrušit.“ Drobná brunetka totiž musela na chirurgii na šití!

Ale to by nebyl »primář Mázl« z Ordinace v růžové zahradě, aby si nevěděl rady! „Naštěstí jsem jí zařídil ošetření na plastické chirurgii, aby neměla jizvičku,“ vysvětlil Rychlý. A později dokonce za Lucií přišel s bonboniérou se srdíčkem na obalu! „Moc se ti omlouvám,“ políbil ji bavič, jehož další famózní výkon jste viděli v sobotu na Nově.

Video
délka: 01:55
1080p 720p 480p 360p 240p

Tvoje tvář má známý hlas: Rychlý rozsekl obočí tanečnici! Co se stalo? TV Nova

Mišík se musel oholit

Z bělochů hravě dělají černochy, z mužů ženy. Zpěvák Adam Mišík (18) třeba vystupoval v bikinách převlečený za skandalistku Miley Cyrus (23)! „Musel jsem si kvůli tomu oholit nohy!“ přiznal na kameru.

„Musel jsem jaksi ze sebe dostat tu ženskou stránku a na chvíli ze sebe udělat krásnou holku. Asi bych to nechtěl dělat každý den, ale v rámci téhle show, která navíc vydělává na dobrou věc, tak proč ne?“ dodal.

 

Připomeňte si neuvěřitelnou proměnu Petra Rychlého v Louise Armstronga ->

Video
délka: 01:36
1080p 720p 480p 360p 240p

Tohle jste viděli? Petr Rychlý v neskutečném převleku za Louise Armstronga! TV Nova

VŠE O SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS NA BLESK.CZ SI PŘEČTĚTE >>> ZDE

Fotogalerie
12 fotografií