Mladá maminka štěstím přímo září. Její vyvolený je nejen fešák, ale i o osm let mladší! Tereza se zamilovala do hokejisty Michala Bárty (28) hrajícího extraligu v dresu Mladé Boleslavi!

Jediná potíž je v tom, že Michal bydlí v Liberci, což je z Řitky, kde zamilovaná Vojtková bydlí s pětiletou Editkou a ročním Benediktem, rovných 135 km. „Tereza je tady častěji než u sebe doma,“ řekl Blesku zdroj z okolí fešného extraligového útočníka. A minulý pátek ji tam zastihli i fotoreportéři Blesku!

„I když Michal prohrál s Boleslaví zápas s Libercem, vedl se po něm za ruku se svou milou a vypadal spokojeně,“ popsal očitý svědek jejich rande. „Nasedli do jejího auta a cestou se stavili v obchodě, kam vyběhl jen on. A pak už dojeli k němu domů, kde zůstali až do rána,“ dodal.

Přestože ještě nedávno Tereza tvrdila, že je sama, podle zdroje s hokejistou randí už půl roku. „Nezlobte se, vyjadřovat se nebudu. Nejsem veřejně známá osoba,“ omluvila se. Roman Vojtek, který nyní žije s muzikálovou zpěvačkou Petrou Vraspírovou (28), o manželčiných aktivitách nejspíš něco tuší. Taky ale nechce nic komentovat.

VŠE O ROZCHODU ROMANA VOJTKA S TEREZOU A O TOM, CO NÁSLEDOVALO, ČTĚTE >>> ZDE!!!

Fotogalerie
10 fotografií