11. prosinec 2018
Svátek slaví Dana, zítra Simona

Iveta Bartošová by slavila padesátiny: 13 věcí, které ji dovedly až k sebevraždě!

/
 • Iveta Bartošová náročný život hvězdy nezvládla.
  8. dubna 2016 ● 05:02
   

  8. dubna by zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) oslavila padesátiny. Popová princezna, která bojovala se závislostí na alkoholu, lécích i s nevyrovnaným soukromím, svoji těžkou životní situaci neustála a 29. dubna 2014 spáchala sebevraždu skokem pod vlak nedaleko svého domu v Praze-Uhříněvsi. Tady je 13 okamžiků jejího života, které ji k tragické smrti postupně dovedly. Nebyly jen špatné, byly i dobré, ale zpěvačka je zkrátka nezvládla...

 • 1.

  Smrt první lásky

  Blonďák s naivní tváří a ještě naivnější Ivetou Bartošovou po boku. Tvořili ideální pěvecký a milenecký pár a národ je zbožňoval. Společně nazpívali několik duetů. 29. červenec 1985 však všechno změnil. Když se Petr vracel z Františkových Lázní, zahynul v ojeté škodě, kterou si s Ivetou pořídili za 4700 Kčs.

  Od smrti Petra Sepéšiho uplynulo už třicet let.

   

 • 2.

  Osudový muž

  S hudebním skladatelem Ladislavem Štaidlem žila řadu let. Staral se nejenom o její soukromý život, ale i pohádkovou kariéru. I když si Štaidl s ní nepřál děti a měl ji přemlouvat k potratu, v roce 1996 se stala matkou syna Artura. Ale Iveta těžce trpěla tím, že je ženatý a i se synem hudebníka opustila. 

  Artur Štaidl s rodiči

   

 • 3.

  Únos, nebo nevěra?

  Po osmiletém vztahu s Ladislavem Štaidlem se Iveta Bartošová náhle vytratila. V roce 1994, kdy Štaidl pobýval v Americe, tvrdila, že se stala obětí psychopata, který ji psychicky i sexuálně týral. Tím měl být Roman Tříska, který byl odsouzen za vraždu svého nevlastního otce. Žádné z tvrzení Bartošové se však nepodařilo nikdy prokázat. 

  Roman Tříska prý Ivetu dopoval prášky a znásilňoval.

   

 • 4.

  Přišla o chůvu

  Golda Dvořáková dělala hospodyni Ivetě Bartošové přes deset let a za tu dobu si samozřejmě ke zpěvačce vytvořila vztah. Během té doby si Iveta třikrát sáhla na život,  dvakrát její boj sledovala z bezprostřední blízkosti i sekretářka, hospodyně a chůva Golda, která v podstatě vychovávala Artura.  

  Golda jedenáct let dělala Ivetě Bartošové doma hospodyni a jejímu synovi Arturovi chůvu.

   

 • 5.

  Přišla o syna

  Soud v roce 2011 rozhodl, že syn Artur bude až do dospělosti vyrůstat pouze u táty, Ladislava Štaidla. Taková je dohoda obou rodičů i rozhodnutí soudu. Zpěvačka u notáře podepsala papír, kterým se syna v podstatě vzdala. 

  Ladislav Štaidl nechce syna Artura do ničeho zatahovat.

   

 • 6.

  Sebevraždy a alkohol

  Poprvé se zpěvačka předávkovala pilulkami, když ji kvůli nevěře opustil Ladislav Štaidl. Podruhé se rozhodla ukončit svůj život krátce před rozchodem se Zdeňkem Podhůrským kombinací léků. Potřetí, již za éry zvěrolékaře Romana Hankeho, Iveta Bartošová udělala dosud nejradikálnější krok – podřezala si zápěstí. 

  Ivetiny změny nálad byly důvod, proč se pár po dvou a půl letech rozešel.

   

 • 7.

  Léčebny jí nepomohly

  V roce 2009 poprvé nastoupila do protialkoholní léčebny v Kroměříži. Vydržela tam tři měsíce. V roce 2013 skončila v bohnické léčebně. V Kroměříži Iveta vydržela jedině kvůli Arturovi. Když se ale vrátila, Štaidl jí ho odmítl dát. „Byla z toho strašně nešťastná. Artura vozila do školy a ze školy Láďova Michaela a Iveta potajmu stála za školou,“ tvrdí její exhospodyně Golda.  

  Iveta už prošla mnohými léčeními. Které jí ale konečně pomůže?

   

 • 8.

  Nešťastné manželství

  Iveta Bartošová a herec Jiří Pomeje jsou svoji. Ano si řekli 5. 9. 2008 chvíli po třinácté hodině na jihočeském zámku Hluboká. Pompézní svatba se zadluženým producentem vypadala jako z pohádky, včetně příjezdu ženicha na bílém koni, skončila však totálním hororem. 18. 10. 2010 byli rozvedeni. 

  Bílé sako proslavilo i Jiřího Pomeje, který se v něm ženil.

   

 • 9.

  Italské dobrodružství

  V červenci v roce 2013 se Iveta se Zdeňkem Macurou vydala na bláznivou cestu do Itálie. Ale její budoucí manžel si pro ni přijel a odvezl zpět domů do Uhříněvsi. Jejich šílené putování sledovala celá republika. 

  3. 7. 2013 Na její přání Bartošovou Macura odvedl z domu v Uhříněvsi.

   

 • 10.

  Druhá svatba

  Když si Iveta v září 2013 podruhé oblékla svatební šaty, zdálo se, že našla partnera, který jí bude oporou. Po sedmi měsících ovšem přišel zdrcující závěr. Po boku Josefa Rychtáře strávila Iveta Bartošová svá poslední léta, během nichž toho prožila opravdu hodně. Nikdy se však nedozvíme, zda byla opravdu šťastná, či žila pod dohledem diktátora, jak tvrdil její obdivovatel Zdeněk Macura.

 • 11.

  V alkoholu utápěla žal

  O jejích eskapádách s alkoholem a prášky napsala někdy v té době knihu její bývalá hospodyně Zlata Dvořáková, která tím chtěla své bývalé kamarádce pomoci, aby se podívala pravdě do očí dřív, než bude pozdě. Bohužel marně. Zpěvačka veřejně svůj problém nikdy nepřiznala a další léčbu striktně odmítala.

  Před šesti roky měla Bartošová vinné období. V současné době je to prý Jägermeister.

 • 12.

  Prázdné sály

  Ivetu zlomilo, že už nevyprodává sály. Její poslední koncerty byly smutnou ódou na její kdysi závratnou kariéru. Vystupovala po vesnicích, ale byla ráda, když na ni přišlo dvacet lidí anebo když zazpívala víc než pět písniček.

  Video
  délka: 01:07.88
  720p 480p 360p 240p

  Fiasko: Vystoupení Ivety Bartošové dopadlo strašně! David Turek, Hana Zejdová

  Předvánoční koncert Ivety Bartošové v Mostě
 • 13.

  Vyhublá na kost

 • Zpěvačka Iveta Bartošová překonala své vnitřní démony a týden před svou smrtí se objevila na veřejnosti. Obrázek, který se divákům VIP zpráv naskytl, však všechny vyděsil. Iveta nejenže vypadá jako kostra potažená kůží, ale znovu jí skoro není rozumět. 

  Video
  délka: 01:52.12
  360p 240p

  Poslední rozhovor Ivety Bartošové: Co vzkázala fanouškům FTV Prima - VIP zprávy

  Poslední rozhovor poskytla Iveta Bartošová VIP zprávám.

  VŠE O ŽIVOTĚ, MUŽÍCH, ZÁVISLOSTECH I SEBEVRAŽDĚ IVETY BARTOŠOVÉ ČTĚTE >>> ZDE!!!

  Diskuse k článku Přidat názor
  Počet komentářů: 27

  prezny: Příšerné počtení diskuze

  (11. 09. 2016 12:23)

  prezny: To je gól, pro chlast v paruce.

  (11. 09. 2016 11:53)

  11karel11: Dost Bartošové.

  (08. 04. 2016 20:39)

  verka1: písničky měla hezké a to že se z ní stala alkoholička byla její soukromá věc. nejlepší byla její cesta do Itálie, to nemělo chybu

  (08. 04. 2016 19:02)

  moiaza: Proč 13 věcí? Stačí 3. Chlast, vlastní hloupost a Rychtář. Ale nechápu, proč a kdo se neustále hrabe v minulostí zpěvačky. Byla, žila. Mohla by už mít i klid. Ale vykládejte to bulváru.

  (08. 04. 2016 17:25)
  Zobrazit celou diskusi
  Články odjinud
  1080p 720p 360p
  ČLÁNKY ODJINUD

  Dnešní horoskopy