Dříve Láďa Hruška pracoval jako reportér zpráv na Primě a na Nově. Jenže pak se divákům vryl do paměti jako potravinový inspektor a následně začal v Televizních novinách pravidelně vařit.

Z nepříliš atraktivní suroviny, jakou jsou kuřecí kůže za 27 Kč, dokázal vytvořit hned několik laskomin – salát, chipsy i plněné kuřecí kůžičky. Kuchařky s jeho recepty dlouho okupovaly přední příčky nejprodávanějších knížek a jen díky nim si kuchtík přišel na částku v řádu statisíců korun.

To mu ale zřejmě ještě nestačilo, jelikož kromě moderování vlastního pořadu na TV Prima Vychytávky Ládi Hrušky nyní mistr levných receptů vystupuje dokonce i v reklamě na půjčky. V ní mu společnost kromě roztomilého buldočka Adélky dělají samozřejmě i pečené kuřecí kůžičky, které Láďa vytahuje z trouby.

U toho mu po telefonu kdosi nabízí výhodnou půjčku, ovšem tu nemá ve skutečnosti Hruška zapotřebí. Stačil mu totiž pohádkový honorář za několik vět, které ve spotu pronesl. „Mohu potvrdit, že pan Hruška za své účinkování v reklamě získal sedmimístný nehorázný honorář, jeho přesná výše je však předmětem smlouvy, kterou nemůžeme zveřejňovat,“ uvedl pro Nedělní Aha! manažer Hrušky Pavel Novotný.

Podle informací listu by se měla částka prý pohybovat okolo pěti milionů korun. Údajný milionář se ovšem k horentní sumě nevyjádřil, jelikož je právě na dovolené v zahraničí.

Fotogalerie
18 fotografií