Málokdo by slovenským sestrám hádal jejich věk. Jak Magda, která je o šest let mladší, tak i Emília vypadají báječně. Obě se neustále usmívaly. Ale byly doby, kdy tomu tak vždy nebylo. „Já jsem byla to sluníčko, vysmáté, a ona byla pravý opak. Pokaždé, když ji volali, že se jde fotografovat, nejdřív brečela, pak měla opuchlé oči a na všech fotkách je pak odulá,“ řekla v dokumentu České televize Magda, kterou mají všichni spojenou s filmem Postřižiny.

Video
délka: 01:11

Vášáryovy Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Do Prahy se dámy vydaly nejenom kvůli Lvům, ale především slavily rodinný úspěch. „Můj syn je velký koňák a dnes na Žofíně se předávaly ceny a on jednu získal, tak jsme slavili,“ prozradila Blesk.cz Emília.

Herečky se shodly, že společně na akci vyrazily po třiceti letech. „Předáváme společně cenu. Na party se zdržíme jen chvíli, vracíme se v noci na Slovensko,“ řekla Magda a dodala: „Manžel je nachlazený, tak ho nechci nechávat dlouho samotného.“ Magda je vdaná za slovenského herce Milana Lasicu. Společně mají dvě dcery Hanu a Žofii.

Emília Vášáryová v roce 2013 ovdověla. Jejím druhým mužem byl herec Milan Čorba. S ním má syna Juraje Čorbu a z předchozího manželství syna Ivana Horského.

Video
délka: 04:18

Rozverné sestry Vášáryovy: Magda a Emília poprvé spolu po 40 letech! David Turek

Fotogalerie
11 fotografií