14. listopad 2019
Svátek slaví Sáva, zítra Leopold

Sjetá Babčáková, falešný Jim Carrey nebo Výborná ve spacáku: Jaké jsou největší trapasy Českého lva?

/
 • Největší trapasy z Českého lva.
  5. března 2016 ● 05:37

  Udílení filmových cen Český lev bylo založeno v roce 1993. Na slavnostním večeru se každý rok sejde mnoho významných tváří českého filmu a známých celebrit. Všichni to nakonec roztočí na afterparty a tam se opravdu dějí věci. Podívejte se na největší úlety předešlých ročníků.

 • 1.

  Lucie Výborná ve spacáku

  Lucii Výborné se moderování loňských Lvů moc nevyvedlo. Nejen že nepoznala, že Jim Carrey na pódiu je jeden velký omyl, také ubíjela publikum strašnou nudou. Pak tomu dala ale Výborná korunu. Na večírek se převlékla do červených šatů. To nezní tak hrozně, dokud neuvidíte fotky. Lucie oblékla cosi připomínající křížence mezi šaty, spacákem a dětským kapsářem.

  Lucie Výborná: Ponechme stranou, nakolik bylo rozhodnutí učinit z této dámy moderátorku večera předávání filmových cen Český lev scestné. Každopádně její výkon, síla osobitosti, s ní spojeného vtipu příliš nenadchly. A rudý, k spacáku mnohdy trefně přirovnávaný komplet maxi šatů na zip a jakési jupky do pasu s kapucí od zapouzdřené, kreativně mrtvé zn. E.daniely, jež si Výborná oblékla na afterparty, rovnou vyděsily. Staly se hitem sociálních sítí následujícího dne. Výborná prohlásila: „Jde o první outdoorové šaty, které neprofouknou. Je to techno streč, voděodolné zipy“. Jenže tady šlo o gala večer, glamour světa VIP!

 • 2.

  Vyhrál film, který nikdo neviděl

  Film Cesta ven si loni odnesl nejvíce ocenění. Ale? Nikdo ho neviděl. V kinech ho viděly necelé 4 tisíce lidí,  v televizi na programu ČT2 si pak film pustilo 342 tisíc lidí. Navíc na portálu Čsfd.cz film získal pouze 60 %.

  Klaudie hraje teprve dva roky, ale už získala lva.

 • 3.

  Falešný Jim Carrey

  Vrcholným trapasem loňského ročníku byl však nepravý Jim Carrey. Celou tuto akcičku má na svědomí moderátor Kazma, který obalamutil pořadatele a na pódium dostal Hariho Zinhasoviče, který ačkoliv vypadá úplně jinak než slavný hollywoodský herec, zmátl jak diváky v sále, tak diváky u televize a také samotného Jana Svěráka.

  Falešný Jim Carrey

 • 4.

  Opilí Jakubisko a Polívka

  Veselá čtveřice: Bolek PolívkaJuraj Jakubisko a jejich doprovody odcházela až za tmy, stihla ale využít poslední příležitost ke smíchu, když fotografům předváděla svou střízlivost, a to rovnou na červeném koberci. Společně se pustili do holubiček, které testovaly jejich stabilitu. 

  Holubičku udělali hned na červeném koberci.

 • 5.

  Babčáková utržená ze řetězu

  Nosatá herečka se na jednom z předešlých ročníků Českých lvů také pěkně předvedla. Simona Babčáková rozhodně nebyla za dámu. Lámala do sebe jednoho panáka za druhým, což se na ní samozřejmě v průběhu noci podepsalo. Tančila, házela botami a skákala po lidech.

  Simona Babčáková to rozjela.

 • 6.

  Zapomenutá Jiřina Jirásková

  Zesnulá legenda českého filmu a divadla Jiřina Jirásková (†81) byla v roce 2013 nominována za vedlejší ženskou roli ve filmu Vrásky z lásky. Šlo o poslední snímek, který natočila. Akademici podle informací Aha! chtěli nejprve Jiráskové cenu udělit, ale nakonec se rozhodli jinak. „Dali prostor žijícím herečkám, aby se necítily ukřivděné, že paní Jirásková dostala cenu jen pro to, že zemřela,“ řekl deníku Aha! zdroj ze zákulisí Českého lva.

  Herečka Jiřina Jirásková (+81)

 • 7.

  Hrubián Pavel Landovský  Herec Pavel Landovský (†78) si nikdy nešel pro ostré slovo daleko. A tak tomu bylo i na jednom z předešlých ročníků Českých lvů. „Jau, do pr*ele, ku*va, nesahejte mi na něj, mám ho vykloubené,“ seřval herec každého, kdo ho přátelsky poklepal po rameni. „A neotravujte tady, do pr*ele, já si chci povídat s panem producentem,“ odháněl všechny Landovský, když se dočkal skleničky a zapálil si k ní cigaretu.

  Pavel Landovský nešel nikdy pro ostrá slova daleko.

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 16

salto: Trochu shovívavosti - vždyť i ti naši milovaní špičkoví a všeznalí "umělci" jsou také lidi

(07. 03. 2016 08:56)

Ruudazvostravy:  Tadle Brapčáková bi sy na ten parádní ripák mjela přy pr*dcání natahovat kondóm,abi tomu svímu mr*dákovy f ekstázy neviklobala vočyčka.

(06. 03. 2016 12:46)

honzazchaloupky: Babčaková je blbá normálně na to nemusí být herečka

(05. 03. 2016 14:14)

88ww: Pní Bbčáková měla zvolit jinou profesi. J e strašně nehezká k dívání.

(05. 03. 2016 12:23)

funebrak: Pane bože, zase ta alfa kráva Výborná. Kdo ji do té Dvořákovy stoky furt nominuje? S pidlovokým svazákem Pokorným to byl posledně trapas jak swiňa a už tam vopruzuje zas.

(05. 03. 2016 11:52)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy