19. září 2019
Svátek slaví Zita, zítra Oleg

Nejhorší róby na ČS plese: Kožíšky z plyšáků, prosvítající tanga a manželka Jakubiska hrající si na Angelinu Jolie

/
 • Tyhle dámy hodně přešláply.
  15. února 2016 ● 19:33

  O módní přešlapy na Česko Slovenském plese v Obecním domě nebyla nouze. A postaraly se o ně i některé slavné dámy. Zpěvačka Kateřina Mátlová (36) si sice vybrala honosnou róbu, ale jaksi jí byla malá, takže to nevydržel zip na zádech, a vrcholem byla prosvítající bílá provázková tanga!

 • 1.

  Tanga Mátlové

  Mátlová měla při výběru šatů na ples v Obecním domě celkem šťastnou ruku, ale asi by potřebovala o číslo větší. Protože jinak by se jí na zadním díle neustále nerozjížděl zip. Největší faux paux byl výběr spodního prádla. Laciné provázkové kalhotky bílé barvy by měla veřejně spálit na Václavském náměstí!

  Šaty neměla Kate dopnuté a vrcholem byla bílá minitanga.

 • 2.

  Kožíšky z plyšáků

  Při pohledu na kožíšky Karolíny Krézlové a Barbory Mottlové nás napadá jediné, že své plyšáky z dětství stáhly z kůže.

  Karolína Krézlová

 • 3.

  Nafouknutá Kalivodová

  Lesklá saténová róba ze salonu Poner zbytečně zvětšila operní divu Andreu Kalivodovou. Černá barva sice zužuje, ale ne lesklý materiál v kombinaci se sametem. Škoda, jinak to Andree moc slušelo. 

  Andrea Kalivodová

 • 4.

  Retro Martiny Kociánové

  Moderátorka Martina Kociánová nikdy neoplývala vkusem, ale tyhle šaty z fundusu České televize si mohla odpustit nebo sáhnout po těch ze Silvestra 2007.

  Martina Kociánová

 • 5.

  Manželka režiséra Juraje Jakubiska Deana Horváthová chtěla být světová, tak zvolila model s vysokým rozparkem. Kdyby měla figuru jako Helen Mirren, tak jí její pokus o nožku ve stylu Angeliny Jolie odpustíme.

  Juraj Jakubisko s manželkou Deanou Horváthovou

   

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 14

junkiexl: Souhlas. Jako obycejne je to nad chapani Blesku.

(22. 02. 2016 02:20)

junkiexl: Manzelka Jakubiska jakoby komisari Clouseau z pr*****le vypadla. Krasna to zena..ehm ehm...a vubec je to tam sama krasavice a krasavec inteligentni.

(22. 02. 2016 02:18)

Kecner: Vláda proletariátu tady NIKDY nebyla. Lidi jsou ve své podstatě stále stejní a situace využívají podle možnosti, vrozených schopnostíí a úodlei svého charakteru. Většina komunistů zahodila knížky a vrhla se na sponzorované podnikání, dnes by ale měli společnosti něco vracet. Zapoměli ???Nahoru se cpou stále stejné typy lidí. Slušní by se museli přemlouvat.

(21. 02. 2016 12:54)

carisima:  Já umělé kožešině tleskám......

(21. 02. 2016 12:50)

daity: Jsou to zrůdy, co chcete od mončičáků.Ty dvě čtyřnohý s rohama si myslí, že ještě ve svým věku něco chytnou.Ale nejvejš tak průvan.Z tohoto by jeden blil. Chlapi za prachy každou zrůdu prohlásí za krásnou. Z debilek jsou pak moderátorky a herečky a v hlavách mají, no vždyť víte co.

(21. 02. 2016 12:06)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy